Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ufak bır soru

Taş gelmiş gibi, geçmiş olsun Burak. Bi pasta, üzerine cila atarız alabildiği kadar alır ama içe giriklik geçmez artık sanırım iki adet nazar boncuğun oldu orda :)

benmde tavanda var aynının biraz daha derini Erzincan a giderken bir kamyonun tekerinden taş fırlamıştı 2 hafta sonra unuttum geçti. Hiç elletme kalsın öyle nazarlık olsun.

İlle yaptıracağım dersen mersinde bu işinin ehli bi usta var adaş

Unutursun kardeşim olur böyle şeyler Ufak tefek şeyler için işlem yaptırmaya değmez boşveeeeerr

Valla içe göçme varsa hafiften yaptır abi benim bile gözüme ufak bir sürtme olsa arabanın sağına soluna bakıyorum orası hep gözüme çarpıyor.

Ankara da olsaydın 15 dakikalık işi wardı. geçmiş olsun

Otopark da yandaki aracın kapısı değmiş bence kardeşim, ben nefret ederim böyle dikkatsizce kapı açan adamlardan. Geçmiş olsun...

Geri
Üst Alt