ufak bır soru | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

ufak bır soru

atay78

Kayıtlı Üye
arkadaslar aracımda ufak bır sorun var sızınde goruslerınızı alayım dedım ben ınanılmaz tıtız bır ınsanım sorun edılıcek bır durum degıl ama gende fıkırlerınızı almak ıstıyorum sızce buna bısey yapmaya gerek varmı ve sızce bu nasıl olmustur
DSC_0392.jpg
boya kalkması yoktur sadece o ıkı ufak kısım vardır cok hafıf ıce gırmıs

#ismail

Kayıtlı Üye
ben böyle durumları hiç sevmem. Gözüme batıyor sanki, eğer sizin için problem olmaz ise herhangi birşey yaptırmayın...

mst07

Kayıtlı Üye
aynı tıtızlık bende de vardır hatta aynı yerde bu sekıl bı izimde var ıkı gun arabaya bakasım gelmemııstı bı kac gun sonra unutulup gıdıyor :)

atay78

Kayıtlı Üye
ben böyle durumları hiç sevmem. Gözüme batıyor sanki, eğer sizin için problem olmaz ise herhangi birşey yaptırmayın...
bende bu durumları seven bırı degılım ve buyuk ıhtımal gozume batıcak kapı kulbunun oldugu yerde oldugu ıcın buna ne yapılabılır acaba

Şef

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun gardaşım. Benim aklıma bir şey gelmiyor. Belki bu durumu yaşamış olanlar yardımcı olabilir.

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
arkadaslar aracımda ufak bır sorun var sızınde goruslerınızı alayım dedım ben ınanılmaz tıtız bır ınsanım sorun edılıcek bır durum degıl ama gende fıkırlerınızı almak ıstıyorum sızce buna bısey yapmaya gerek varmı ve sızce bu nasıl olmustur
Ekli dosyayı görüntüle 9662
boya kalkması yoktur sadece o ıkı ufak kısım vardır cok hafıf ıce gırmıs
Burda Olsan Mustafa usta Derdim Ama Adanada varmı böyle zanaatkarlar bilmiyorum bence pasta cila yapıp öylece bırak sakın boya moya attırıp düzeltmeye kalkışma burak komple boyarlar anlamazsın bile..

atay78

Kayıtlı Üye
Burda Olsan Mustafa usta Derdim Ama Adanada varmı böyle zanaatkarlar bilmiyorum bence pasta cila yapıp öylece bırak sakın boya moya attırıp düzeltmeye kalkışma burak komple boyarlar anlamazsın bile..
abı boyada bı atma felan yok pek ızde yok sadece ıkı nokta seklınde cok hafıf ıcıne gocmus

Üst Alt