Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ufak bır soru

atay78

Kayıtlı Üye
arkadaslar aracımda ufak bır sorun var sızınde goruslerınızı alayım dedım ben ınanılmaz tıtız bır ınsanım sorun edılıcek bır durum degıl ama gende fıkırlerınızı almak ıstıyorum sızce buna bısey yapmaya gerek varmı ve sızce bu nasıl olmustur
DSC_0392.jpg
boya kalkması yoktur sadece o ıkı ufak kısım vardır cok hafıf ıce gırmıs

Ekli dosyalar

• DSC_0392.jpg
    DSC_0392.jpg
    84.5 KB · Görüntüleme: 30
ben böyle durumları hiç sevmem. Gözüme batıyor sanki, eğer sizin için problem olmaz ise herhangi birşey yaptırmayın...

aynı tıtızlık bende de vardır hatta aynı yerde bu sekıl bı izimde var ıkı gun arabaya bakasım gelmemııstı bı kac gun sonra unutulup gıdıyor :)

ben böyle durumları hiç sevmem. Gözüme batıyor sanki, eğer sizin için problem olmaz ise herhangi birşey yaptırmayın...
bende bu durumları seven bırı degılım ve buyuk ıhtımal gozume batıcak kapı kulbunun oldugu yerde oldugu ıcın buna ne yapılabılır acaba

Geçmiş olsun gardaşım. Benim aklıma bir şey gelmiyor. Belki bu durumu yaşamış olanlar yardımcı olabilir.

arkadaslar aracımda ufak bır sorun var sızınde goruslerınızı alayım dedım ben ınanılmaz tıtız bır ınsanım sorun edılıcek bır durum degıl ama gende fıkırlerınızı almak ıstıyorum sızce buna bısey yapmaya gerek varmı ve sızce bu nasıl olmustur
Ekli dosyayı görüntüle 9662
boya kalkması yoktur sadece o ıkı ufak kısım vardır cok hafıf ıce gırmıs

Burda Olsan Mustafa usta Derdim Ama Adanada varmı böyle zanaatkarlar bilmiyorum bence pasta cila yapıp öylece bırak sakın boya moya attırıp düzeltmeye kalkışma burak komple boyarlar anlamazsın bile..

Burda Olsan Mustafa usta Derdim Ama Adanada varmı böyle zanaatkarlar bilmiyorum bence pasta cila yapıp öylece bırak sakın boya moya attırıp düzeltmeye kalkışma burak komple boyarlar anlamazsın bile..

abı boyada bı atma felan yok pek ızde yok sadece ıkı nokta seklınde cok hafıf ıcıne gocmus

Geri
Üst Alt