Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ufak ama faydalı olabilecek bi öneri

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında SaLvia tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. SaLvia

SaLvia SCW Üyesi

275
    118
    43
    arkadaslar biliyorsunuz ki forumda bi cok konuda yeni olan üyeler kendi tanıtmadan yani kendini tanıtması gerektiğini bilmediği için direk konulara cevap yazıyor veyahut konu açıyor
    üstteki mesaj foruma ilk üye oldugumuzda bize forum tarafından gelen özel mesaj
    bu mesaja bir ekleme olarak veyahut ikinci bir özel mesaj daha oluşturulup yeni üyelerin kendilerini tanıtmaları rica edilebilir...

iyi forumlar

Lejyoner, Ali, AlperMertKocak ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    güzel öneri tebrikler..bende ilk üye olduğumda aynen yorum yapmaya başlayıp arkadaşlar tarafından uyarılmıştım..

kendini tanıtmak güzel bir uygulama tabiki..ama şuda unutulmamamlı internet aleminde birçok forum var..bunların genelinde üyelerimiz başlıkları var..lakin hiçbirinde böyle bir zorunluluk yok..öyle olunca yeni üyelerde bu ayrıntıyı önemsemiyor, kendimi tanıtmasam da olur deyip dalıyor mevzuya..heleki ateş almaya gelenlerdense..

konusu açılmışken bazı arkadaşlar yeni üyeler bu durumu düştüğünde biraz sert bi şekilde kendini tanıtmasını istiyor...bu gibi durumlar iyi niyetle foruma üye olmuş kişileri ilk başta forumdan soğutabilir..

söylediklerim yanlış anlaşılmasın, ben de yeni gelen üyelerin kendini kesinlikle tanıtması gerektiğini düşünüyorum..çünkü bizim forum diğer forumlar gibi sadece sanal muhabbetlerden ibaret değil, daha sıcak bir ortam var ve birbirimizi az da olsa tanımak güzel..

3. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    uyarın için teşekkürler

4. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    yönetim elinden geldiğince özelden uyarıyor ali kardeşim..şunu unutmayalım arkadaşlar diğer forumlar gibi bizim çok üyemiz olsun veya çok konular açılsın vs.gibi bir kaygımız yok olmayacakta..eğer bir topluluğa girerken selam veriyorsan buradada vericen. haa yok selam sabah yok diyorsan zaten aramızdada buna benzer kişiler zaten aramızda barınmıyor

babaerkan ve 06 levent 534 bunu beğendi.
  5. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    selamsız girilmez :D:D:D

6. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    cemaate merhaba :D :D

7. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Öneriniz çok güzel tebrik ederim öncelikle

Özel mesaj ayarları değiştirilmiştir. Aşağıda kopyası mevcut :

Sitemize üye oldugunuz icin tesekkür ederiz! Oluşumumuzun bir parcası olduğunuz için memnuniyet duyduğumuzu belirtmek icin size bu özel mesaj gönderilmistir. Forumumuzda kurallar gereği konu açabilmek, yorum yapabilmek için lütfen " ÜYELERİMİZ " kısmında kendinizi tanıtan konu açınız.

8. SaLvia

SaLvia SCW Üyesi

275
    118
    43
    Selamımı aldığınız için bende teşekkür ederim :)

Böyle editlenirse daha bi ilgi çekici olabilir kanımca ben genelde forumlarda üye oldugumda gelen otomatik kayıt mesajlarını pek dikkate almam da :)

veya dahada piskopata bağlayıp forumlarda ilk üye olan şahsın sadece üyelerimiz kısmında yazma yetkisi olsa 1 konu açtıktan sonra yani mesaj sayısı 1 olduktan sonra diğer başlıklar altınada konu açabilme yetkisine kavışsa da olabilir :eek:

9. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Artık böyle çıkmaktadır tekrar düzelttim.

Sitemize üye oldugunuz icin tesekkür ederiz! Oluşumumuzun bir parcası olduğunuz için memnuniyet duyduğumuzu belirtmek icin size bu özel mesaj gönderilmistir.
    Forumumuzda kurallar gereği konu açabilmek, yorum yapabilmek için lütfen " ÜYELERİMİZ " kısmında kendinizi tanıtan konu açınız.

Sevgilerimizle,

SCW - Seat Club World Forum - Seat Fun Club

Bunu beğendi. H_G bunu beğendi.
  10. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    güzel bir uygulama. ilk mesajımda bnde uyarılmıştım :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş