Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ucuzz Yakıt.!

bi petrolcü olarak bu işlerin tüm hillesini hurdasını biliyorum :) satılan gazın gece 12 den sonra olması petrole kayıtlı olmayan bi tank vardır ve orda faturasız olarak alınan gaz vardır gece EPDK nın gelmesi baskın yapması imkansız gibi bişedir ve dikkat cekmez ayrıca gaz cok farklı yollarlada cok ucuza üretilebilir örnegin isportonun üzerine hava basıp gaz niyetine satıldıgına sahit oldum ucuz alınan bir cok mazotta gaz yagı ve benzeri ürünler vardır eger ucuza aldıgınız mazot diger mazotlara gore erken bitiyor ise sakın almayın ayrıca yazar kasa fişi aldınız diye o yakıtın saglam olduguna inanmayın

Ucuz mal alacak kadar zengin değilim..

İngiliz atasözü..

Ucuz gaz satıp bu tür hileleri düşünen uyanık, aynı gazı normal fiyatına satarak da işini yürütebilir. Hatta o zaman kimse şüphe de duymaz. O yüzden işimiz şansa kalmıştır. Ucuzundan da alsak pahalısından da alsak emin olamayız.

Şimdi bu petrolcü üçkağıtçı mı oldu ? Belki reklamını yapacak olamaz mı ?

Arkadaşlar daha önceki cevabimda belirttiğim gibi burada ben duyduğum olayda pompaci taksicileri bağlamiş ve taksiciler özellikle gündüz değil gece geliyorlarmiş ucuz yakit diye pompacilarda parayi vuruyorlarmiş.

evet çünkü pompacıların geneli hırsızdır ! bende benzın ıstasyonu işlettım bı dönem ! :mad:

Geri
Üst Alt