Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ucuza Audi S3 Quattro 1.8 T

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
perti olmadıktan sonra bişi fark etmez..

bu araç bu fiyata ise pert kaydı olabilir ama bakmadan gidip görmeden yorum yapmakta yanlış gidip canlı canlı görmek lazım....

plakası görünmüyormuş..
galeri..esnaftan almak iyidir ama..günümüzde çok az esnaf kaldı..
benim aracı almadan önce başka arabalara bakıyordum..dizel clio kovalıyordum..bi tane çok beğendim..30 binde fiyat iyi vuruk çürük yok herşey sağlam..Allah tan arakdaşımı alıp gitmişim..
oturduk sohbet ettik fiyatta anlaştık..kahveler söylendi..arkadaş ruhsatı istedim..kem küm zorla ruhsat geldi..ama ruhsat yok..fotokopi..ne görürsün konuşulanlar uçtu havaya..
araba şirket aracı ve hala rehinli..falan..
demek istediğim adamlar arabayı önce satıyorlar sen artık aldım dedinya ondan sonra ya abi takma kafanı evrak işi deyip bağlmaya çalışıyorlar..
bunda o durum yoktur..ama açsan telefonu sorsan pert mi diye..direk söylemez.pertse ise eğer araba..yok şöyleydi de böyleydide şasede bişi yok da sarsıldı da airbag açtıda gibi konuşmlar yapabilirler..
..

sen GTL aldın mı kullandın mı??? harika yakıt bul ve kullan tavsiye ederim dizellere birebir her shell de yok ama

performansı düşürdüğü söylenmişti techturkey de. dizel bölümünde konuşulmuştu. memnun değillermiş. sen kullandınmı hiç. bir de zaten karabükte yok sormuştum. köyde yaşıyoz napalım:(

performansı düşürdüğü söylenmişti techturkey de. dizel bölümünde konuşulmuştu. memnun değillermiş. sen kullandınmı hiç. bir de zaten karabükte yok sormuştum. köyde yaşıyoz napalım:(

ben 50.000den 105000 e kadar kullandım çokta memnun kaldım.... özellikle dumanı çok azalttı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt