Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ucuz otomobil ve kuryelik dikkat !!!

Vay be çok merak ettim adama noldu acaba, yalnız bir çoğumuzun atlaya atlaya kabul edeceği bir teklif

Bizim milletin kafası böyle işlere çok güzel çalışıyor maalesef

Accayip çakallıklar dönüyor ya şaşırmamak elde değil şu zekalarını başka işlerde kullansalar uzaya çıkarız:)

Bende bir tane anlatıyım da şok olun:)

Şükrü Saraçoğluna parasız maç izlemek için girmek isteyen birisi ne yapmış?

Maç başladıktan 10 dakika sonra gider herhangi bir stad giriş kapısına ve der ki güvenliğe " abi kurban oluyım ...... abim içerde karısı rahatsızlandı arıyoruz sesten duymuyor acil ulaşmam lazım izin ver gireyim al bu kimliğim telefonum vs sende kalsın 5 dakkaya gelip alıcam" diyor ve giriyor içeri.
Sonra stadın başka kapısından çıkarak güvenliğe "abi çok acil bir işim çıktı 5 dakkaya geliyorum al kimliğim sende kalsın" diyip çıkıyor ve dışarıdan diğer kapıya gidip "abi arkadaşı diğer kapıdan çıkarttık bende kimliğimi almaya geldim" diyor ve kimliğini alıp diğer kapıdan da ehliyetini alıp stadta beleşten maç izliyor:)

Bunu biyerde okumuştum bunları düşünen kafa yoran insanlar var ya:D

çok güzel düşünülmüş bir dolandırıcılık üçgeni...

Geri
Üst Alt