Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ucuz Chip'in yahnisi yavan olurmuşşş...!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
250 tl ye size kopya yazılım da yapmış olabilirler..kopya yazılımlar hiç verimli değil daha önce görkem denedi..
aman aman
kara duman..
yakıt artışı vs vs ..
aman öyle olmasın

Aynen Şafak.Zaten sürüşte o kadar açık belli oluyorki yapılan işlemin bırakın artışı,aksine negatif etki yaptığı... O yüzden bana kendi yazılımımız olmadı,stok yazılıma döndür bile deseler gidip o haliyle Dyno ya çıkacağım kafamın rahat olması için.

250 tl ye size kopya yazılım da yapmış olabilirler..kopya yazılımlar hiç verimli değil daha önce görkem denedi..
aman aman
kara duman..
yakıt artışı vs vs ..
aman öyle olmasın

Hiç sorma Varol,başlığada yazdım ya zaten,ucuz etin yahnisi hesabı...:(
Bakalım artık,eğer ara devirlerdeki sorunu giderip dedikleri gibi 8 hp kazandırabilmişlerse motora ,bende 250 tl'ye anca bu kadar olur zaten diyerek teşekkür edip çıkacağım yanlarından...

Cidden bende tüm yazıları okudum sonuç ne oldu çok merak ediyorum

Arkadaşlar sonuç :Aynı olayları,aynı senaryo dahilinde yaşayıp mağdur olan başka arkadaşlarında olduğunu öğrendim malesef.Ve arabamı oraya götürdüğüm günkü chipsiz haline döndürene kadar yaşadığım sinir bozuklukları + toplamda 5 kez gidiş geliş yol parasının üzerine verdiğim parayı 100 tl eksiğiyle zor geri alabildim. Kesinlikle ama kesinlikle Ö-NER-Mİ-YO-RUM !!!

Arkadaşlar sonuç :Aynı olayları,aynı senaryo dahilinde yaşayıp mağdur olan başka arkadaşlarında olduğunu öğrendim malesef.Ve arabamı oraya götürdüğüm günkü chipsiz haline döndürene kadar yaşadığım sinir bozuklukları + toplamda 5 kez gidiş geliş yol parasının üzerine verdiğim parayı 100 tl eksiğiyle zor geri alabildim. Kesinlikle ama kesinlikle Ö-NER-Mİ-YO-RUM !!!

Bu bilgilendirme ucuz olsun uygun olsun diyen arkadaşlarımıza örnek teşkil edicektir....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt