Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ucuz Benzine Hücum !

benzin kalitesi konusunda; bende şuan kaçak benzin ve mazotun göbeğindeyim burada insanlar sıfır araçlarına ilk günden itibaren tenekelerle kaçak mazot yada benzin kullanıyorlar, ırak benzinine fazla rağbet yok ama suriyeden gelen yakıtın çok temiz olduğunu söylüyolar. dikkat ettim renault 21(manager,concorde,optima) peynir ekmek gibi satılıyo-kullanılıyo nedenin ise büyük depo için fazlasıyla boşluk olmasıymış, zaten bu başlığın ilk mesajındaki resimdede r21 dikkat çekiyo adam kesin depolarını doldurmaya gidiyo. :)
bugün muhabbetini yaptık bende hafta sonu gezi için gideyim dedim, benim corsa dizel olduğu için ekstradan 100 dolar alıyorlarmış depo doldurmak için dizellerde avantaj yok..

Walla abi en akıllıca yapıyorlar mazot pompası yermiş yaw yese ne olur adam kac liralık malzeme kolay kolayda yemez pompa senede 1 tane yese gene süper rakam ben oralara yakın olsam varya :D:D

atilla dızellerın mazot pompası fıyatlarına bak yaptıgın tasarruf yetmez odemeye kac lıarlık degıl kac bın lıralık malzeme dıye sorsan aslında daha guzel olur

Sızdırmaya gerek yok diğer markaların forumlarına onlarda bu konularda birşeyler yapmak istiyor..

atilla dızellerın mazot pompası fıyatlarına bak yaptıgın tasarruf yetmez odemeye kac lıarlık degıl kac bın lıralık malzeme dıye sorsan aslında daha guzel olur

pompa olarak yazdım abi yakıt sistemi demedim ben sadece pompa kasdettim 50 tl en pahalısı :) neyse konuya devam

pompa olarak yazdım abi yakıt sistemi demedim ben sadece pompa kasdettim 50 tl en pahalısı :) neyse konuya devam

valla atillacım benim aracın mazot pompası 1500 tl senin aracının dizellerininde 1000 liradan aşağı olmadığı kesin.. sen mazot filtresiyle karıştırıyo olmayasın.. :eek:key: tamiratını bile 300-400 tl ye yapıyorlar.. :(

valla atillacım benim aracın mazot pompası 1500 tl senin aracının dizellerininde 1000 liradan aşağı olmadığı kesin.. sen mazot filtresiyle karıştırıyo olmayasın.. :eek:key:

Bunu tekrar araştırayım abi :D teşekkürler
Ama en kötüsü mazotlu araç arayısı basladı ailede :)

Geri
Üst Alt