Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ücretsiz check-up!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangal keyfiyle kalmıyoruzzz.. :)
Cumartesi yapılacak olan organizasyonumuzda SCW üyelerine ücretsiz check-up yapılacaktır!!
Ayrıca katılan tüm SCW üyelerimize AXA sigortadan ferdi kaza poliçesi de HEDİYE edilecektir!!

mangal org.geler her SCW üyesine çakı&fener 5li set takımı'da SCW Yönetiminden hediye

Eryada Mangal Bedava
Eryada Çakı & Fener bedava
Eryada Axa ferdi sigorta Bedava

Abantta Müthiş bir hafta sonu 2 gece 2 gün ve Scw Ailesi Paha biçilemez :eek: :eek: :eek:

sımdı ben oraya gelsem kendım chek up a gırsem:D sonra ferdı kaza sıgortası ıle cıkarken bırı bana vursa ordan para alsak onlada gece ıcmeye gıtsek nasıl fıkır:D

puhaha puhaha puhaha puhaha puhaha puhaha puhaha puhaha puhaha

Cumartesi yapılacak olan organizasyonumuzda SCW üyelerine ücretsiz check-up yapılacaktır!!
Ayrıca katılan tüm SCW üyelerimize AXA sigortadan ferdi kaza poliçesi de HEDİYE edilecektir!!

mangal org.geler her SCW üyesine çakı&fener 5li set takımı'da SCW Yönetiminden hediye

Hımmmm Axa sigorta mı?

Check Up üyelere mi arabalara mı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt