Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Üç Adet Nazar Boncuğuna Rağmen...

Bakalım yarın Bi Göstericem olmadı burayada gösteririm gardaşım içime sinen bişey yaparlarsa değiştirmiycem yoksa değişsin varsın fotoğraflar elimde ya benim içim rahat ettikten sonra kim ne düşünürse düşünsün..

Görüş bakalım vatandaşlar profesyonel hizmet veren bir yere benziyor..Bence değişme mini onarımla çöz derim..Benim kanaatimde sac parçası orjinali ile değiştikten sonra ne olur ki mantığı ama ülkemiz bu konuda biraz pimpirikli o yüzden bence oluyorsa mini onarım kardesim..

Görüş bakalım vatandaşlar profesyonel hizmet veren bir yere benziyor..Bence değişme mini onarımla çöz derim..Benim kanaatimde sac parçası orjinali ile değiştikten sonra ne olur ki mantığı ama ülkemiz bu konuda biraz pimpirikli o yüzden bence oluyorsa mini onarım kardesim..

Aynen bende Öyle düşünüyorum ve aynı sebepten kafam bozulup değiştirebilirim.. bakalım.. yapacakları işleme bağlı içime sinmesi önemli yoksa hiç umrumda olmaz.. yamalı bohça gibi dolaşacağıma üç kuruş ucuza satıveririm..

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Aynen bende Öyle düşünüyorum ve aynı sebepten kafam bozulup değiştirebilirim.. bakalım.. yapacakları işleme bağlı içime sinmesi önemli yoksa hiç umrumda olmaz.. yamalı bohça gibi dolaşacağıma üç kuruş ucuza satıveririm..

abi geçmiş olsun çok üzüldüm valla, bu da ne şimdi dedim ama canına bişey olmamması sevindirici...

Selçuk çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın ikitellide bir usta varmış bu tarz göcüklere çok ustaymış bende araştırıp buldum ama hiç gitmedim biir götür baksın istersen istersen bilgilerini bulup sana pm atarım

Selçuk çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın ikitellide bir usta varmış bu tarz göcüklere çok ustaymış bende araştırıp buldum ama hiç gitmedim biir götür baksın istersen istersen bilgilerini bulup sana pm atarım

Çok İyi olur; yarın bir bir dolaşıcam.. işinin ehli sanatkar bi usta bulmam lazım yoksa servis uğraşmaz direk değiştirir.. malum çiziği bile değiştiriyorlar..
internette olmadığım bi zamana denk gelirse msj olarak alabilirim daha garanti olur..

Numaram : 532 558 YetmişDokuz DoksanYedi

ayrıca ilgine teşekkür ederim abi:eek:key:

büyük geçmiş olsun..üzücü bir durum arabasına gözü gibi bakan bizler için özelliklede

Çok İyi olur; yarın bir bir dolaşıcam.. işinin ehli sanatkar bi usta bulmam lazım yoksa servis uğraşmaz direk değiştirir.. malum çiziği bile değiştiriyorlar..
internette olmadığım bi zamana denk gelirse msj olarak alabilirim daha garanti olur..

Numaram : 532 558 YetmişDokuz DoksanYedi

ayrıca ilgine teşekkür ederim abi:eek:key:
ben sana bir bağlantı vereyim oradan kendin oku bak gör karar ver ben reklam yapmış gibi olmayayım çünkü ben hiç gitmedim ve tanımıyorum ama göçükler için bir ziyaret etmeyi düşünüyorum bu arada yazılanların hepsini bir oku
Boyasız göçük düzeltme tavsiyedir.... - TechTurkey Forum

Geçmiş olsun.

Aynı marka kamyonun aynı merdiven dokunuşunu benim aracımda aldı. Şöför resmen diyor oraya hakim değiliz die. Madem öyle birsey var o merdiveni neden okadar rahatsız edici yapıyorlar anlamıyorum. Her ay oradan bir kaza yaıyoruz bu ay da sana vurduk dedi ve adam gayet rahat ve alışkındı sanki. Senin resimleri görünce adamın dedikleri aklıma geldi ve haklı anladıgım kadarıyla o tip bir kamyonun her ay şehir içi trafiğinde en az ayda bir kazası var.

çok geçmiş olsun kardeşim nzar de geç bence ama benim fikrim sıfır arabanı sanayiye sokma bence git servise ver değiştirsinler.sonucunda orj. parça ile değişcek:eek:key:

Geri
Üst Alt