Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

uğurlama ve karşılama farı aktif etme

LesDiscrets

Kayıtlı Üye
Dün 2012 1.4tsi fr mi aldım ancak uğurlama ve karşılama ışıklarını yakamadım bunu nasıl aktıf etmemız lazım vag com lamı aktıf oluyor

Aynen oyle vag la aktif oluyo yanliz söylede yapabilirsin aracı kapatıp kontagi çıkardıktan sonra selektore birkere yakarsan kapıyı açtığında devreye girecektir yol bilgisayarindanda süresini belirleyebilirsin.

her seferınde aynı sıstemmı olucak...ankarada aykut dıe bı ark var jetta forumunda referansları cok ona kısmet olursa bı musaıt vakıtte yaptırıcam bızım forumumuzda nedense ankarda bulamadım :/

bu dediğiniz işlemle ne aktif oluyor ?
Aynen oyle vag la aktif oluyo yanliz söylede yapabilirsin aracı kapatıp kontagi çıkardıktan sonra selektore birkere yakarsan kapıyı açtığında devreye girecektir yol bilgisayarindanda süresini belirleyebilirsin.

Aracı kitledikten sonra belli bir sure farlarin yanık olarak kalması sağlanıyor

Geri
Üst Alt