Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

uçak bileti yardım...

serenity

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hafta sonu Antalya ya gitmem lazım.Gidişi alabiliyorum fakat dönüşte uçak biletinde yer yok diyor firmalar.Bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba?Pazar akşamı dönüp Pazartesi mesaiye yetişmem gerekiyor.Önceden bikaç arkadaşım almıştı bileti bu şekilde..

abı ucaga hayatımda 2 kere mı bındım :S umarım yardım edebılen olur :(

aramızda seyahat acentası yok yahu, yoksa yanlış mı hatırlıyorum.

thy den baktım pazar akşamı 22:05 antalya - istanbul TK2425 sefer sayısında kdv dahil 194tl ye var. Onur airde de var ama aynı fiyatlarda. sen promosyonlu bilet arıyorsun sanırım?

Yok ya..Promosyona falan gerek yok.Yeter ki gidip geleyim.Aklıma başka bişee gelmio şimdi.Senin dediğinde iniş Atatürk'e..Ben tuzlada oturuyorum..Umut'un verdiği site yardımcı oldu.Oraya bakıyorum şimdi...

arkadaşımın bilet tur acentası var...sorarım..ama kendi şu antalyada..otel geziyorlar bir mesaj atacağım..
tam tarih ve saat verirsen yardımcı olmaya çalışırım..
eğer yolun bostancı altıntepe-noktaya düşerşe..küçükyalı istikametine doğru olan ışıklar deniz tarafında..bamtur..zaten deniz tarafında bi tane var yanında da ..tekel büfe var..
adı gülay...varol'un selamı var dersen elinden geleni yapacaktır
ama sen gene de bana ..tarih ve saat'İ ver..işte kaçta olman lazım..
ben arayıp konuşayım

saçma olabilir ama genede yazıyim belki ucundan biyerinden yardımı olur
www.bulucak.com

Umut'um çok teşekkür ederim.

arkadaşımın bilet tur acentası var...sorarım..ama kendi şu antalyada..otel geziyorlar bir mesaj atacağım..
tam tarih ve saat verirsen yardımcı olmaya çalışırım..
eğer yolun bostancı altıntepe-noktaya düşerşe..küçükyalı istikametine doğru olan ışıklar deniz tarafında..bamtur..zaten deniz tarafında bi tane var yanında da ..tekel büfe var..
adı gülay...varol'un selamı var dersen elinden geleni yapacaktır
ama sen gene de bana ..tarih ve saat'İ ver..işte kaçta olman lazım..
ben arayıp konuşayım

Abi çok saolasın.Hiç aklıma Sky gelmemişti..Umut sağolsun.Orada varmış aldım..

Geri
Üst Alt