Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Typer 'ın RS 'i kesiciye boğduğu an :)))

alp bunları bızde ızledık aslanım olayları sapıtma bız gazlma su bu vıdeosu demıyoruz bızdede mılyonlarca vıdeo var merak etme sen onemlı olan burda arac gecme gecılme deıl burda kesıcı sesı bızı ılgılendıen konu anlıyomusun basıyomuuu?? ha anladınmı orda skoda deıl ferrraının yanından da gecse kesıcı onemlı olannnnn anladın mıııııııııııııııııııııı

yine cupra gtı bilmem ne diye yorumlar videolar var..ne güzel adam kesiciye sokarak geçmiş,makara yapmış.ne alakası var gtı la cuprayla şimdi

abi isterse cupra 1000 hp olsun su type r in zewkini wermez :) atmosferik bir kere sadece sunu soylim kesici yok abi cuprada war da sacma sapan birsey gaz kesiyo otomatik yani elektronik bu ise yayli sistem tak tak tak o ses beni bend3en aliyor :) istiyorummmm ama ep3 olsun tastan olsun fn2 wersen bedava binmem puhaha

abi isterse cupra 1000 hp olsun su type r in zewkini wermez :) atmosferik bir kere sadece sunu soylim kesici yok abi cuprada war da sacma sapan birsey gaz kesiyo otomatik yani elektronik bu ise yayli sistem tak tak tak o ses beni bend3en aliyor :) istiyorummmm ama ep3 olsun tastan olsun fn2 wersen bedava binmem puhaha

Vol3
:D

O değilde bu vti ları gti lar yiyomuş doğrumu o :D:D

Konu git gide eğlenceli bir hal almaya başladı :D :D :D

Dur ben bir Whisky koyayım kendime :D

Geri
Üst Alt