Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Twitter la Mercedes Park :)

abi bu arada senin araba aygüv de miydi altur da mı karıştırdım

tatile çıkmak lazım böyle..
Bodrum yazıp yatıp uyucan sonra.. :D :D

:D :D

benim anlamadığım bişi var ama en son 2 arabanın arasına girdiğinde hiç bi sensör yardımı falan yok dimi resmen yalamış çünkü SLS'i..

evet ya nasil bir komut verdigini, nasil calisitigini bilmiyoruz, sanki direksiyonu 30 derece sola kir 5m geri git gibi, artik arkada ne varsa :) ilk cikista da dikkat edersen adamin onune kiriyo, sanki engel gorup kacmis gibi anlamadim valla :)

evet ya nasil bir komut verdigini, nasil calisitigini bilmiyoruz, sanki direksiyonu 30 derece sola kir 5m geri git gibi, artik arkada ne varsa :) ilk cikista da dikkat edersen adamin onune kiriyo, sanki engel gorup kacmis gibi anlamadim valla :)

yeni BMW 5'ler vs. duruma göre kendi kendine durabiliyo ama direksiyona müdahale etmiyo bildiğim kadarıyla..ben de anlamadım onu.. :rolleyes:

Geri
Üst Alt