Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Twin Turbo E46 M3 Vs 2008 Hayabusa (Da-Motorsport) [Kaliteli bir uzama :) ]

hala duruyo o ayberk onun yanında bunu yaptı mert abi,o pembe bunun yanında hıkaye :D sanayide ınceleme fırsatı buldum,hpf fırması falan yalan olmus o derece deli bişey :S :S MAŞALLAH ..

bilmem ben hiç binmedim mümkün değildir sanırsam :D araç suan 1000 hp cıvarında,dünya bmw tune lıstesinde 1. sırada yer almakta :)

M Supra, M Sky, MZ Sky 3'lüsünü de unutmamak lazım :D Gerçi aralarında BMW motorlu olan bi M Sky var ama :D

M Supra, M Sky, MZ Sky 3'lüsünü de unutmamak lazım :D Gerçi aralarında BMW motorlu olan bi M Sky var ama :D

haklısın ayberk ismail abinin yaptığı araçlarda muhtesem,ancak bmw motoru ıle yapılan araçlar arasında bu birincii sırada yer alıyo :) yoksa msupra canımız kanımız :D :D

Yanlız bu videoyu çeken aracıda güçlü bişy seçselerdi keşke :D

Geri
Üst Alt