Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tweeter ??

my_gisu

Kayıtlı Üye
arkadaşlar mrb ya bende bu 5-10 tl lik ucuz tweeter ları düşünüyorum da kullanan birileri var mı? nette var 5-10 tl ye. bnm arabamda jameson 1400watt amfi ve jbl 1000 watt sub var. bass biraz fazla geliyor. daha fazla tiz istiyorum ama mid tizlere de güvenemiyorum açıkçası. kapıyı sök tak fln :S 2 küçük tweeter iş görür mü? 30-35 tl ye de jbl tc tweeterları varmış, bunu kullananız var mı hiç? tşkkrler.

ben ucuz tweeter onermem cok kotu bir tisssslama yapiyor :) bir de baglantisi iyi olmassa dewamli elektrik sesi gelio alttan arabamda degil ama ewde denemistim oradan biliyorum aracim da ses sistemim yok fakat ewde profosyenel bir sistemim mevcut bende ilk kurdugumda tiz eksik gibi gelmisti sonra gittim ole ucuz bi cif aldim taktim hemen soktum geri :) arabada da ortam daha kucuk oldugundan baya hissedilir bu saydiklarim

hmm tşkkr ettm cenk, böyle diyenler ewt war ama tak ii olur diyen de çok var. bilmiyorum ki şimdi. kendinden crossover lı jbl tc tweeterlar warmış. sahibinden de 35 tl. onlar nsl biliyor musun?

abi anfinde var sub da.bana sorarsan ön kapılara bi çift güzel mid bağla(orta fiyatlarda kesinlikle infinity olsun,tweeterları mükemmel ötesi) ve tertemiz dinle.

hmm tşkkr ettm cenk, böyle diyenler ewt war ama tak ii olur diyen de çok var. bilmiyorum ki şimdi. kendinden crossover lı jbl tc tweeterlar warmış. sahibinden de 35 tl. onlar nsl biliyor musun?

abi wallaha ne desem yalan fakat fiyat ucuz olunca ya cin mali olur ya da baska bisi cikar ucuz etin yahnisi hesabi :) 50 60 liralik bisi bence isini gorur

abi wallaha ne desem yalan fakat fiyat ucuz olunca ya cin mali olur ya da baska bisi cikar ucuz etin yahnisi hesabi :) 50 60 liralik bisi bence isini gorur

saol cenk :) bugün aldım bi tane tweeter geliş fiyatına zorla aldım. next YE-8Z 42mm dome tweeter :)

hayırlı olsun ali sen arabayı bitirdin ben daha gelemedim yanına ama sömetre da oradayım :)

hayırlı olsun ali sen arabayı bitirdin ben daha gelemedim yanına ama sömetre da oradayım :)

görkem zaten bedavaya mazot alıyosun ordan gelmeye mi korkuyosun :p abi gel beklerm ben burdayım :) zihni abiden almadım yalnız, ewe gtmiştim iskenderuna, ordan aldım kendinden crossoverlı 2 tweeter

valla inan vakit yok ya yılbaşını bile Antep'te geçirdim kız arkadaşım antepli olunca laf aramızda buraya bağlı kaldımpuhaha

Geri
Üst Alt