Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Türktelekom 2009.......

Bende katılıyım mı Mert Abi yoksa Yiğitin yerine soru mu soruyum :D

Bende katılıyım mı Mert Abi yoksa Yiğitin yerine soru mu soruyum :D

Aman sorma Serhat soru soruldukça ben dökülüyorum ucundan bucuğundan hepimize dokunacak kelimeler kullanıyorum hem yazıyorum hemde kendime kızıyorum :mad: eleştirdiğim bir çok şeyi kendimde yapıyor veya yapmıyorum maalesef :(

Aman sorma Serhat soru soruldukça ben dökülüyorum ucundan bucuğundan hepimize dokunacak kelimeler kullanıyorum hem yazıyorum hemde kendime kızıyorum :mad: eleştirdiğim bir çok şeyi kendimde yapıyor veya yapmıyorum maalesef :(

Bugün değerlendirmiştik bu konuyu abi haklısın.... :)

Bugün değerlendirmiştik bu konuyu abi haklısın.... :)

Bu anlamda ki kısa veya uzun vaktim olunca yapılan ayak üstü muhabbetleri çok değerli buluyorum zaten Serhat. Daha da detaylandırıp keşke uzun uzun konuşup fikirlerimizi paylaşabilsek.

Bu anlamda ki kısa veya uzun vaktim olunca yapılan ayak üstü muhabbetleri çok değerli buluyorum zaten Serhat. Daha da detaylandırıp keşke uzun uzun konuşup fikirlerimizi paylaşabilsek.

Seni yeterince işinden alıkoyuyoruz abi yoksa akşama kadar sohbet ederdim senle muhabbet güzeldi... :)

bi insan kendine nası kızar ya oldum olası anlamadım.. :) :)

Seni yeterince işinden alıkoyuyoruz abi yoksa akşama kadar sohbet ederdim senle muhabbet güzeldi... :)

O da işin cabası daha tatlı oluyor ya ayrıca işim olduğunda müsaade istiyip ayrılıyorum yanınızdan :)

bi insan kendine nası kızar ya oldum olası anlamadım.. :) :)

Sen zaten bu aralar bir algı problemi yaşar oldun nedenini anlayamadım. Lakin senin algının kapılarını pek yakın zamanda aralayacağım Yiğit hiç merak etme hemde ardına kadar . Ya da Yusuf a halledeceğim bu konuda sana daha hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır eminim :D

Mert abinin söylediklerine katılmakla beraber sadece kendi öz eleştrimize artık katılmıyorum. Hep söylenen, gençlik bitik, işte trend eğlence vs. peşinde tarzı laflar bence doğru değil, türk milletinin gencide yaşlısıda herkes herşeyin bilincinde, 70 milyonun hepsi filozof olacak diye birşeyde yok. Bugün dünyayı elinde oynatan amerika bu gücü halkına mı borçlu sanki, amerikaya gideniniz veya amerikalılarla muhattap olanınız vardır, amerikalılar dünyanın en embesil cahil ve uyutulmuş toplumudur. bir faunusa konmuş balık gibi dünyadan bi haber yiğip içip çiftleşip yatıyorlar tek yaptıkları bu, ama amerika dünya devi, demekki zıptırık gençler yok akp ye oy verenler chp yi seçenler mhp ciler vs. değilmiş bunların sebebi. Malesef bu olanlar bizi çok aşmış karmaşık oyunların eseri... memleket çoktan elden gitmiş ama biz o kadar temiz kalpli bir milletiz ki suçu hala kendimizde arıyoruz...

Yiğiti erya dan aradım açmadı zaten telefonu şahitsin abi....

O zaman biraz daha derine ineyim. Memleketimizde yapılan Savaşan şahinlerin (F-16) de israil ve amerika savaş uçak ve buna benzer askeri hedefleri vuramama sebebi olan bir yazılım olduğunu ve bu yazılımın aselsan firmasında çalışan mühendislerimiz tarafından çözülüp yazılımın kaldırılması ve her nedense bir ay ara ile bu mühendislerin birer birer intihar!!! etmelerine "olmuş bir kere allah rahmet eylesin" diyen bir zihniyetin daha nelere gün geldiğinde "hayır" demediğine şaşıracağımız çok şeyler oluyor memlekette. Bizler facebooklar, msn lerde günün trend (ne demekse Türkçemizin bile içine ettik sayelerinde) lerini kovalarken bu memleketin limanlarından bankalarına sigorta şirketlerinden eğitim kurumlarına kadar peşkeş çekilenleri görmemiş olmamız doğaldır. Bir yandan dağdan inen kanı bozuklar vali önde çikolatalar ve çiçeklerle karşılanırken, bir yanda cemaatçi şeyh cenazesinde izdihamlar yaşanırken, bu vatanın bir karış toprağını elde tutabilmek için atalarımızın döktüğü kanlar gibi kanlar döken şehitlere "kelle" diyen ve cenazelerine gitmeye bile tenezzül edilmezken, biz daha bazı şeylere ancak "neden, nasıl olur" sorularını sormaya başladık. En acı olan ise Atamızın biz genç dimağlara emanet ettiği bu vatanı binbir şaklabalanlıkla tv lerde yarışma programları ve dizilerle beyinlerimizi uyuşturup, gelecek korkusu ile geçim sıkıntısı cenderesine sokarak 1980 sonrası koyunlaştırılmış tek tip bireyler haline getirilmiş olmamız ve hala bu gerçekleri görerek mevcut rahatımız bozulur endişesi ile sesimizi yükseltmek yerine olanlara ahh vahh ediyor olmamızdır. Yiğit beni daha fazla konuşturmazsan sevinirim.

bu ülkeye ihanet eden herkes bir gün it gibi geberecek....amerikadan cemaat liderleri (vatikana bağlı cemaat liderleri papanın ellerini öptürüp koklattıranlar) emir veriyor ülkede taşlar değişiyor akp de o lidern kurdurduğu bir partidir...oy verenler ahirette size soracaklar ki o konyadan uçakları kaldırttı ırakta müslümanları yokettirdi siz allah razı olsun!!!o incirlikten uçakları kaldırttı ırakta müslümanları türkleri yoketti siz allah razı olsun dediniz müslüman adam adam gibi adam dediniz !!!! vede sizler cehaleti ne yazıkki orada göreceksiniz akp ciler!!!!

Geri
Üst Alt