Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Türktelekom 2009.......

Konu, 'Yurttan Haberler' kısmında LeonRider tarafından paylaşıldı.

1. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Türk Telekom'un 2009'un ilk 9 ayında konsolide gelirleri, 2008 yılının aynı dönemine kıyasla, yüzde 3 artarak 7,8 milyar TL'yi aştı. Şirket'in vergi öncesi kârı 3,3 milyar TL olarak gerçekleşirken, mobil gelirleri, 2008 yılının aynı dönemine göre yüzde 16, ADSL gelirleri, yüzde 28 oranında arttı.

(Bu gelişmenin sebebi bizmiyiz yoksa onlar mı anlamadım :) )

2. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    yok zam yapıyolar bıde mılletı hafiften sömürüyolar ondan dolayı:D

3. koraybilge

koraybilge SCW Üyesi

1.460
    5
    38
    hükümetimizin özelleştirme adı altında haraç mezat sattığı sadece isminin başında türk geçen geri kalan tüm varlığı araplara ait bir şirket beni çok da ilgilendirmiyor artık:(:(

4. FRİD

FRİD SCW Üyesi

32
    0
    6
    bizi sömürerek geldikleri nokta :D

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    her aklıma gelişinde çok sinirleniyorum bi ülkenin telekomünikasyonu satılır mı ya. !!!!!!
    olağanüstü bi halde haberleşme olmadan noolcak bu ülkenin hali. ??

6. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    yabancılara devretmek istiyorsun ama savaşmadan !!zarar göster ''yav zarar ediyordu zaten kurtulalım gitsin'''de ver yabancılara benim de salak milletim (salaktan kastım bu olayı savunup zarar ediyordu iyi ya şimdi vergisi en azından devlete kalıyo diyen mallar var bu ülkede) bu olayı savunsun adamı adam gibi adam görsün....

7. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    Konuşturmayın beni arkadaşlar konuşursam mesaimi buraya yazı yazmakla bitiririm. Siyasete girmeyelim diyoruz bu şekilde postlarla mecbur bırakıyorsunuz

8. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    ''Bir soğan soyuluyor,yaşarıyor gözler..Bir devlet soyuluyor,aldırmıyor öküzler...!!'' diye boşuna dememiş şair eşref...

9. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    + 1907

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    benim anlamadığım olağanüstü bi hal söz konusu olduğunda memleket nasıl haberleşcek. ??

Sayfayı Paylaş