Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Türkiye'nin haline bakın :(

Konu, 'Sohbet' kısmında Umut Girit tarafından paylaşıldı.

1. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    Bir kanalda ülkemiz Türkiye'nin İstiklal Marşı'nın yazarını bırakın ne olduğunu bilmeyenleri gösteriyor. Tamam sadece bilmeyenleri gösteriyordur ama bu kadar mı kişi bilmiyor ???
    İzledikçe içim yanıyor.
    Gerçekten yazık. Ülkemiz ne halde :mad:

2. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    aynı haberi bende izledim az önce. yıllardır okumadığı için unutmuş olabilir sokaktaki cahil vatandaşı bırak, il milli veya ilçe milli eğitim müdürleri bilmiyor. hakikaten ayıp. güler misin, ağlar mısın?

3. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    çok kötü haldeyiz..

4. bahadir

bahadir SCW Üyesi

343
    1
    18
    eski bir olay bu ama durum yine de vahim!

5. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    türkiyede yetişmiş yada yetişen herkes eğitimi sadece o zamanı kurtara bilmek ve bir yerlere gelebilmek adına eğitim alıyorlar hiç kimse ki buna bende dahilim bir yerlere geldikten sonra benim işim tamam deyip herşeye defter kapatmaktır eee durum böyle olunca malesef böyle trajı komik durumlar meydana geliyor

6. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    hiç girmesekmi bu konulara? :(

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    galiba.. :( :(

8. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Çobanlar liderlik yaparsa olucağıda böyle olur...!

9. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    yılmaz haklısın su ankı egıtım sıstemı bu durumu ortaya cıkarıyor ben ortaokula baslarken bır sıstem geldı ben bıtırırken bıttı ben lıseye baslıyordum kredılı sıstem geldı ben lıseyı bıtırırken kredılı sıstem kalktı gomlek degıstırır gıbı bu ulkede egıtım sıstemı degısıyor

10. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    seninle aynı eğitimi almışız gibi olmuş bu kredili sistemin ilk kobayı bizdik sınbıfta kalma yok dersten kalma vardı 3 sınıvın birtanesi 50 puan olsun dersi geçiyordun

Sayfayı Paylaş