Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Türkiyede ilk olucak jant modelleri

emr

Kayıtlı Üye
En yeni jant modelleri

:)Merhaba arkadaslar firmamız bünyesinde yurtdısından italettiğimiz en yeni jant modelleri bu ay sonunda şirketimiz stoklarına dahil olucaktır.Ve bu jantların görsellerini sizle paylasmak ıstedım.:)

3.ve sonuncu olan zaten tr var hemde 1 seneden fazla olarak diğerlerinide ben açıkcası hiç beğenmedim

Hangi ölçülerde var 5X100 olarak bulursan bende almak ısterım .ıbızalarda buyuk bır sıkıntı bijon ölçüsü ve model secenegı cok azdı bende bu nedenle bu modellerı 5x100 olarak 17 ve 18 ölçülerinde getirdim

emircim en sağdaki 5. resimdeki janttan 5x100 17 lik bende vardı o.z değildi ama birebir aynısıydı hatta resmi ;

koray o modelın 18 ı gelıyor zaten .neyse bence sende degıstır jantlarını cokta ıyı durmamıs onlar.

hım hayırlısı olsun yenı aracına verırız koray :)

5x112 ölçüde 17 yada 18 inç olan modellerin ağırlık bilgisini verebilir misiniz ???
Birde BBS FI modeline benzer yada yakın bir model var mı ??
Fiyatlar ne civarda ?

Geri
Üst Alt