Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Türkiye Vag Meeting 2011 Fotoğraflar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
herşeye rağmen ilk organizasyon için kalabalık ve düzenliydi bu bir ilkti ve görünmesede baya emek ve saatler harcandı bence bi otoparkta anca bu kadar güzel toplanılabilirdi bi ilk için keşkeler bitmez ve bitmeyecek zira 180 aracın 180i de aynı şeyi istemez misal bende isterdim mankenler araçların başında dursun patenli kızlar şeker dağıtsın dansöz göbek atsın ama nerdeeeeee :D

Megachips - Mehmet Gazihan 'a ayrıca teşekkürler. Her türlü destekledi, sticker, kokular vs :)

Sponsor konusu dahil odlğunda alan sahibi firmalar (ispark vs.) tarifelerini direk katlıyorlar, Ticari etkinliğe giriyor çünkü. Birileri birşeyler kazanacak bizde hakkımızı alırız diyorlar.

Yapmak çok kolaydı ama biz sadece zengin insan gelsin istemedik, 10 lira kimseyi fakir yada zengin edecek bir miktar değildi.

Biz giren bütün araçlara hoşgeldiniz dedik, ellerini sıktık, park konusunda yön gösterip yardımcı olduk... 5-6 kişi 180 araç 300 den fazla ziyaretçi yetişmemiz gerçekten çok zor oldu. İnanın bazı araçları fotolarda görüyorum. Orada dikkat edememişim.Gözden kaçan arkadaşlar olabilir, onlarda kusurumuza bakmasın.

Birdahaki etkinliğimiz gene böyle insanların maddi zorlanmayacağı, kalabalık bir etkinlik olacak... muhtemelen Vol.2 olacak ve gene sizlerle olacak.
Utku ztn organizasyon işi yapıyor, inanın böyle şeyler bizim hiç hiç zor olmazdı, ama biz katılımcıları düşündük.

180 araç, 300 den fazla insan, bence biz sponsor düşünmeyelim, sponsorlar bizleri düşünsün.

180 değil 50 araç olsun öyle birşey olsun diyenler olabilir. Ama büyük kitlelere seslenmedikçe, genel bir etkinlik olamktan çıkacaktır.

Tekrardan hepinize çok teşekkür ederiz, olumlu ve olumsuz yorumlarınız için. :D

Bu arada çok uzun süre kapıda durup dediğiniz gibi tek tek hoşgeldiniz diye karşılamayı bizzat yaptım, mesajınız bir önceki sayfada kalmış yeni görüyorum. Eleştiri tabiki yapılacak, olmazsa eksikleri göremeyiz. Teşekkür ederiz.
Ama gruplaşmadan kastımız özellikle görselin daha iyi olması için aynı marka araçların yan yana olmamasıydı, böyle olursa herkesin tüm alanı gezmek zorunda kalacaktı ve bu şekilde pek çok tanışma zaten kendiliğinden gerçekleşti :)

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Araç toplama konusunda süperdi lakin bana biraz sıkıcı geldi. Seatlar aynı yerde olmayacak dendi taaaaaaaa kadıköy tarafına park ettim :D lakin bu ayırmak fazla etklili olmadı. :eek:
Vol 2 da ufaktan hareketli şeyler olursa bu yoğunlukla çok daha süper olur ;) Ama ilkten olduğu için başarılıydı

Fotoğraflara bakıp nasıl imrendiğimi anlatamam şu okul 2 gün sonra açılsaydı ne olurdu ama anlaşılan süper birgün olmuş herkezin emeğine sağlık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt