Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Türkiye`nin ilk Golf 7'si ve ilk izlenimleri - Röportaj

Arkadaşlar arkadaki Leo'na dikkatli bakın çok daha şık duruyor:))

Bence iç tasarım ve goruntu harıka.dışında ise içi kadar iddalı degıl ama her ne olursa olsun golf yanı bu araç.bence en buyuk handıkapı yıne fıyatları.fakat bu kasada ıç donanımla fıyat bıraz daha paralellık gostermıs o ıyı olmuş.

bu konsoldaki piano black kaplamalar hemen çizilmiyor mu hep onu merak ediyorum ben. ne kadar dikkat edilse de illa çizilir ve bi süre sonra çok kötü görüntü olur diye düşünüyorum..

akın 2011 clıo HB kullanıyorum hafta ıcı ve ıcınde pıano black var klıma konsolunda orta goguste bır tane cızık yok ve araç hor kullanılıyor.Benımde suphelerım vardı ama clıo ıle mukayese ettıgımde bır sorun olacagını sanmıyorum..

Çok güzel bir araç ancak dışrıdan baakan bir adam bu arabayamı 80 bin verdin sen demesi çok muhtemel çünkü gerçekten müthiş para.

arkadaşlar,
beni golfün yeni kasası hiç cezbetmedi, ne GTI modeli ne de highline'ında tasarıma ilişkin hiçbir unsur yok.
üstelik golfün full'ü yaklaşık 95 bine geliyor. GTI modeli ise 150 bin TL.

bu araçları görünce insanın içi acıyor tipsiz golfe dünyanın parasını verirken:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-3.0-crd-siyah-ici-bej-220-hp-161822006/detay

siz söyleyin, golf mü bu mu?

yoksa 70 bine golften daha şık ve spor duran yeni leon mu (parça aynı yol tutuşu aynı üstelik üretim yeri ispanya audi fabrikası)?

Geri
Üst Alt