Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

  1. Ataşehir

Türkiye Kupası'nda Toplu Sonuçlar

Konu, 'Futbol' kısmında biLaL tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. biLaL

    biLaL SCW Üyesi

    1.581
    110
    63
    Ziraat Türkiye Kupası grup 3. maçları biri dışında tamamlanırken günün son maçında Beşiktaş, Manisaspor'u deplasmanda 3 - 2 yenerek puanını 6'ya çıkardı.

    Ziraat Türkiye Kupası grup 3. maçları biri dışında tamamlanırken günün son maçında Beşiktaş, Manisaspor'u deplasmanda 3 - 2 yenerek puanını 6'ya çıkardı.

    Günün önemli maçlarından birinde ise Bucaspor, konuk ettiği Gençlerbirliği'ne 2 - 1 yenildi. Bucaspor 3. maç sonunda liderliğini sürdürdü. Günün diğer maçında ise Gaziantepspor, deplasmanda Denizlispor'u 1 - 0 mağlup etti.

    Gruplarda 3. hafta maçları yarın oynanacak olan Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe karşılaşmasıyla tamamlanacak. Malatya İnönü Stadı'nda saat 20.00'de başlayacak olan karşılaşmada hakem Mustafa İlker Coşkun düdük çalacak.

    Ziraat Türkiye Kupası'nda 4 grupta oynanan maçlarda alınan sonuçlar, kalan maçların programı şöyle:

    A GRUBU

    1. Maçlar
    Medical Park Antalyaspor - Gaziantepspor: 1 - 3
    Galatasaray - Denizlispor: 3 - 1
    Beypazarı Şekerspor (bay)

    2. Maçlar
    Beypazarı Şekerspor - Medical Park Antalya: 1 - 1
    Gaziantepspor - Galatasaray: 1 - 1
    Denizlispor (Bay)

    3. Maçlar
    Galatasaray - Beypazarı Şekerspor: 3 - 1
    Denizlispor - Gaziantepspor: 0 - 1
    Medical Park Antalyaspor (Bay)

    KALAN MAÇLAR

    4. Maçlar
    18 Ocak Salı
    20.00 Medical Park Antalyaspor - Galatasaray

    16 Ocak Pazar
    13.30 Beypazarı Şekerspor - Denizlispor
    Gaziantepspor (Bay)

    5. Maçlar
    26 Ocak Çarşamba
    18.00 Gaziantepspor - Beypazarı Şekerspor
    18.00 Denizlispor - Medical Park Antalyaspor
    Galatasaray (Bay)

    B GRUBU
    Konya Torku Şekerspor - Manisaspor: 2 - 1
    Gaziantep B.Ş. Bld. - Beşiktaş: 1 - 0
    Trabzonspor (Bay)

    2. Maçlar
    Trabzonspor - Gaziantep B. Ş. Belediyespor: 2 - 2
    Beşiktaş - Konya Torku Şekerspor: 3 - 2
    Manisaspor (Bay)

    3. Maçlar
    Konya Torku Şekerspor - Trabzonspor: 1 - 3
    Manisaspor - Beşiktaş: 2 - 3
    Gaziantep B. Ş. Belediyespor (Bay)

    KALAN MAÇLAR

    4. Maçlar
    16 Ocak Pazar
    20.00 Gaziantep B. Ş. Belediyespor - Konya Torku Şekerspor
    20.00 Trabzonspor - Manisaspor
    Beşiktaş (Bay)

    5. Maçlar
    26 Ocak Çarşamba
    20.00 Beşiktaş - Trabzonspor
    20.00 Manisaspor - Gaziantep B. Ş. Belediyespor
    Konya Torku Şekerspor (Bay)

    C GRUBU
    Bucaspor - Yeni Malatyaspor: 2 - 1
    Ankaragücü - Fenerbahçe: 4 - 2
    Gençlerbirliği (Bay)

    2. Maçlar
    Fenerbahçe - Bucaspor: 2 - 3
    Gençlerbirliği - Ankaragücü: 1 - 1
    Yeni Malatyaspor (Bay)

    3. Maçlar
    Bucaspor - Gençlerbirliği: 1 - 2

    Yarın
    20.00 Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe
    Ankaragücü (Bay)

    KALAN MAÇLAR

    4. Maçlar
    16 Ocak Pazar
    13.30 Gençlerbirliği - Yeni Malatyaspor

    17 Ocak Pazartesi
    20.00 Ankaragücü - Bucaspor
    Fenerbahçe (Bay)

    5. Maçlar
    27 Ocak Perşembe
    20.00 Yeni Malatyaspor - Ankaragücü
    20.00 Fenerbahçe - Gençlerbirliği
    Bucaspor (Bay)

    D GRUBU
    Bursaspor - Kırıkhanspor: 1 - 1
    İstanbul B.Ş. Belediye - Kasımpaşa: 1 - 3
    Karşıyaka (Bay)

    2. Maçlar
    Karşıyaka - Bursaspor: 0 - 2
    Kırıkhanspor - İstanbul B.Ş. Belediye: 0 - 1
    Kasımpaşa (Bay)

    3. Maçlar
    İstanbul Büyükşehir Belediye - Karşıyaka: 1 - 0
    Kasımpaşa - Kırıkhanspor: 2 - 0
    Bursaspor (Bay)

    KALAN MAÇLAR

    4. Maçlar
    15 Ocak Cumartesi
    20.00 Bursaspor - İstanbul Büyükşehir Belediyespor
    20.00 Karşıyaka - Kasımpaşa
    Kırıkhan (Bay)

    5. Maçlar
    26 Ocak Çarşamba
    13.30 Kasımpaşa - Bursaspor
    13.30 Kırıkhanspor - Karşıyaka
    İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Bay)
     
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş