Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

türk malı cms c14 mü yoksa çin malı replica a5 mi??

önemli olan çinde replikasını kim yapıyor..yani hangi şirket..çinliler kendileri kaçak yapıyorsa o zaman o iş çekik gözlüdür.. ama işçilik ucuz diye avrupalılar fabrikayı oraya kurmuşsa..o zaman güvenebilirsin

bu konuya net cevap verebilecek bi satıcı görmedim ben daha...:) kimse yoğurdum ekşi demiyor...:)

2'sini de almaz 'netten 2.el kaliteli bi jant bakardım..

bu konuya net cevap verebilecek bi satıcı görmedim ben daha...:) kimse yoğurdum ekşi demiyor...:)

yok ben bunu jant için söylemedim...daha önce ben shure mikrofon almıştım ve amerikan olanını arayıp bulmuştum..daha sonra ses ışık işi yapan bir arkadaşımla sohbet ederken konuyu açtım..zor buldum amerikanını dedim..o da bana çok önemli değil shure fabrikasını çin'e kurdu aynı mühendislik sistemi ve ayı malzeme ile çalışıyor dedi..öyle çok bütük farklar yok..dedi fark vardı ben mikrofonu amerikan diye 1000 dolara aldım..çinde üretilen..450 dolar dı..fiyatta büyük fark varmışş..ama çinde birde bu ürünlerin fake olanları var..onlardan uzak durmak lazım..işte ben ona güvenemedim..hangisi fake hangisi orjinal fabrika malı diye..

orjinali italyan yada alman olup çinde üretilmesi fiyat konusunda işimize gelir haklısınız ama dediğiniz gibi süzme çekik gözlüyse ilk çukurda jantları bırakıp gitmek de istemem..:)

orjinali italyan yada alman olup çinde üretilmesi fiyat konusunda işimize gelir haklısınız ama dediğiniz gibi süzme çekik gözlüyse ilk çukurda jantları bırakıp gitmek de istemem..:)

katılıyorum..bu arada süzme çekik gözü lafı çok hoşuma gitti:D

daha olmazsa 1500 daha verip 7Jx17” ET54 Alhena
yada 18” RD344 Metalik Flake Gümüş bbs sport alacam...
ama hala gözüm A5 jantlarında olacak...

böylece benim avatar resmindeki tek eksik parçayı da tamamlamış olurum...:)

cms 14 katalogda nette fotolarda falan güzel duruyor da canlı 18" ini golf te gördüm...hiç yakışmamıştı...bi abzürt duruyodu...

Geri
Üst Alt