Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Turboyu Kucakladım Galiba :):):S:S

ozel mesaj attım !!!!

sevdıgım bır abımdır o kişi turkıyedekı bır cok tamırcıye sıfırlanmıs turbu satıyorlar !! en kotu ıhtımal gıdıyorsun turbonu verıyorsun aynı turbonun revıze edılmısını verıyorlar !! cın malı aksesuarlarla toplanmıs turbolar cok pıyasada bu konuda aldanma sakın

saolasin kardesim,bir aksilik olmazsa bu hafta giderim bakalim hayirlisi... :)

bizdeki turbolar vnt-vgt değil; sabit geometrili,yanılmıyorsam Garrett 1544s..kkk olanları bilmiyorum.. arıza lambası yanmıyor mu?
araç kaçbin kmde? chiptuning var mıydı?

bizdeki turbolar vnt-vgt değil; sabit geometrili,yanılmıyorsam Garrett 1544s..kkk olanları bilmiyorum.. arıza lambası yanmıyor mu?

ben iki hafta once aldim, onceki sahibi turboya zarar verir diye yaptirmadim demisti :) arac 68.000 de, ariza lambasi yanmiyor, ayrica performansta cok belirgin bir dususte yok :confused: ama ses tarif ettigim gibi... sokulmeden anlasilmayacak sanirim...

bende gt serısı dıye bılyorum.Bu arada Vgt sıstemın adı Vnt garrett ın modelı oluyor

VariableNozzle/VariableGeometry Turbo;ikisi de aynı değil mi?
Garrett gt1544s olması lazım..

Netice itibariyle bizdekiler variable değil, bir ara yeni kasa ibizaların ilk seri 1.4 TDI'larında vardı ama 1900'de veriyordu torku..

Türbin geometrisini ayarlayabildiği için alt devirlerde de turbo verimli olup, max torkunu daha geniş bir devir bandında verebiliyor..

Geri
Üst Alt