Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Turboyu Kucakladım Galiba :):):S:S

ya anlamadım ben .

aabadan ıslık sesimi çıkıyor

yoksa turbo şiştiğinde fısssss die kaçırıyormu artık böle tabbir ediyim:D

artı hortumda açılma yaptığında arabanın turbosu tamamen devreden çıkmıyor tecrube ile sabit sadece motor kendini korumaya alıyor. turbo çalışmaya başladığında servisin deyimi ile o yırtık yerden ters hava giderse yada basınç duşuk giderse turbonun barını azaltıyor. çook bariz performansı duşmuyor arabanın

Yaa tam tarif edemiyorum sesi ama :D sanki eline birkaç sayfa kağıt alıp arasından üflüyormuşsun gibi desem :D bir düzine adam toplanmış kağıt kırıştırıyor mu desem puhaha ama alt devirlerde cansızlık var, 3000 i geçince rahatlıyor sanki, ve sesde cansız kısımda geliyor zaten...

Para konuşulsa dahi moralini bozma Ömer, sonuçta bir problem varsa ya çözülcek ya çözülcek er yada geç. Şu aşamada yapılması gereken problemi tesbit etmek.

Turbo ihtimali yüksek bir ihtimal, ancak hortumdu vs. bu tür olasılıklarda paylarını koruyor.

Araba beyaz veya griyimsi duman atıyormu?

Para konuşulsa dahi moralini bozma Ömer, sonuçta bir problem varsa ya çözülcek ya çözülcek er yada geç. Şu aşamada yapılması gereken problemi tesbit etmek.

Turbo ihtimali yüksek bir ihtimal, ancak hortumdu vs. bu tür olasılıklarda paylarını koruyor.

Araba beyaz veya griyimsi duman atıyormu?

saolasın :) dumana hiç dikkat etmedim ama bu akşam kontrol edeceğim...

ozel mesaj attım !!!!

sevdıgım bır abımdır o kişi turkıyedekı bır cok tamırcıye sıfırlanmıs turbu satıyorlar !! en kotu ıhtımal gıdıyorsun turbonu verıyorsun aynı turbonun revıze edılmısını verıyorlar !! cın malı aksesuarlarla toplanmıs turbolar cok pıyasada bu konuda aldanma sakın

çok geçmi olsun..baen küçük şeyler de olabiliryor..
bende de turbo yok ama geçenlerde 1 ve ikinci visteste dediğin gibi basıyorum ayağımı çekiyorum vuuffrr diye bir ses geliyordu sani aslında pır sesi..eskiden bisikletin tekerine mandalla kağıt bağlardık da pır pır yapardı ya aynen o ses..
servise gittim..meğerse..gece açık hava filtresini yıkamıştım yerine taktığımda tam sıkamamşım ..şimdi gaza basınca havayı çekiyor gazdan çekince hava kesiliyor ve hava filtresine tersten basınç yapınca hava dışarı çıkarken..boru ile filtre arasında titreşim yapıyormuş o da ses..
çünkü gaza basıp yüksek hıza çıkınca kesiliyordu..
aynı olay değil biliyorum ama brlki fikir verebilir

çok geçmi olsun..baen küçük şeyler de olabiliryor..
bende de turbo yok ama geçenlerde 1 ve ikinci visteste dediğin gibi basıyorum ayağımı çekiyorum vuuffrr diye bir ses geliyordu sani aslında pır sesi..eskiden bisikletin tekerine mandalla kağıt bağlardık da pır pır yapardı ya aynen o ses..
servise gittim..meğerse..gece açık hava filtresini yıkamıştım yerine taktığımda tam sıkamamşım ..şimdi gaza basınca havayı çekiyor gazdan çekince hava kesiliyor ve hava filtresine tersten basınç yapınca hava dışarı çıkarken..boru ile filtre arasında titreşim yapıyormuş o da ses..
çünkü gaza basıp yüksek hıza çıkınca kesiliyordu..
aynı olay değil biliyorum ama brlki fikir verebilir

aslinda tarif bunada uyuyor VAROL abi ama bende acik hava filtresi yok tabi :) bilemiyorum bakalim c.tesi bir sanayi ziyareti bekliyor bizi... son durumu haber veririm...

Geri
Üst Alt