Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Turboya Geelll!

ne gibi kesiklik mehmet biraz anlatsana Onurla @Onu_R1_Biz Bu işin üzerindeyiz araştırmalarımız bu yönde:confused:
abi gaz pedalına yarım basılıyken arabnın turbo basıncını ayarlayn mekanizma sanki basınç tutamıyor gibi turbo basıncı kesik kesik geliyor tam gaz bastığında sorun yok turbo devreye girmeden de sorun olmuyor ama o ara kısımda sallıyor abi kesintiden dolayı...çözümü var dediler önce ngk mıydı neydi onun lithum bujilerini taktım olmadı bide forge dump valve tak dediler oda pahalı diye duydum uğraşmadım belki düzelir abi araştırmadan yapma can sıkıor...ben 1 sene yazılımlı gezdm gayet ii ama sallamasa:(

abi gaz pedalına yarım basılıyken arabnın turbo basıncını ayarlayn mekanizma sanki basınç tutamıyor gibi turbo basıncı kesik kesik geliyor tam gaz bastığında sorun yok turbo devreye girmeden de sorun olmuyor ama o ara kısımda sallıyor abi kesintiden dolayı...çözümü var dediler önce ngk mıydı neydi onun lithum bujilerini taktım olmadı bide forge dump valve tak dediler oda pahalı diye duydum uğraşmadım belki düzelir abi araştırmadan yapma can sıkıor...ben 1 sene yazılımlı gezdm gayet ii ama sallamasa:(

DUmp Valve siz olmaz Onu biliyorumda bu sallama olayını ilk defa duydum iyice bi araştırmak lazım.. Aslında küçük hacimli motordan çok yüksek beklentilere grimek doğru olmaz ama genede bi araştırmakta fayda var öle bodoslama girmem zaten :eek:key:

Geri
Üst Alt