Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Turboya Geelll!

Fr'a geçtin ya kasa tamam motor derdine düştün dımı...Hiiic eşelenme Çöllü efendi..:))

İş Üzerindeyim Mirim biraz Araştırıp Soruşturmam lazım Tabi öncelikle yapmam Gerekenler Var film, Spolier, Belki Macpiel iç donanımda bir iki dokunuş ondan sonra kafama yatarsa belki kesin yaptırırım demiyorum zaten Onurla birlikte bi soruşturuyoruz ne dir ne değildir.. Kafamıza Yatmazsa araca bi zararı dokunacaksa kalsın zaten 15 gün olmuş 4k devir üzerine çıkamamışım :mad::D

İş Üzerindeyim Mirim biraz Araştırıp Soruşturmam lazım Tabi öncelikle yapmam Gerekenler Var film, Spolier, Belki Macpiel iç donanımda bir iki dokunuş ondan sonra kafama yatarsa belki kesin yaptırırım demiyorum zaten Onurla birlikte bi soruşturuyoruz ne dir ne değildir.. Kafamıza Yatmazsa araca bi zararı dokunacaksa kalsın zaten 15 gün olmuş 4k devir üzerine çıkamamışım :mad::D
Abi bencede hic oynama 125 sana yeter daha motorunda 0:)dediklerini bende yapicam bir onceki aracinda kullandigin spoiler le macpiel fnmi dusunuyorsun?

Aynen Onur Ama öncelikle Bi Film perdesiz ev gibi dolaşıyorum sokakta:(
Ben gectigimiz hafta sonu yaptircaktim hava kotu diye usendim en azindan biraz yagmur azalsin istiyorum.Bir sonraki ay seni cupra lip , spoiler, macpiel icin rahatsiz edicem bende dusunuyorum hepsi bir anda deil tabiki ilk olarak lip ten basliyim diyorum.Varmi bu isi yapicak uygun fiyatli iyi biyer bildigin?

Film + spoiler süper olur ama bence macpiel olmasın:)
Spoiler bende düşünüyorum ama şu sıralar biraz zor sanırım:(

Ben gectigimiz hafta sonu yaptircaktim hava kotu diye usendim en azindan biraz yagmur azalsin istiyorum.Bir sonraki ay seni cupra lip , spoiler, macpiel icin rahatsiz edicem bende dusunuyorum hepsi bir anda deil tabiki ilk olarak lip ten basliyim diyorum.Varmi bu isi yapicak uygun fiyatli iyi biyer bildigin?

Onur Avek ve Altur En yakın servisler 100 liraya taktırırız birinden birine:eek:key:

Selcuk abinin bir onceki aracini gormustum oda macpiel vardi e cok guzel tamaliyodu spoilerle guzel bir kombin olusturuyordu. Spoiler icin dr ole cok ucuk fiyatli bende bisey alamam 150 tl ye kadar yolu var bakalim:confused:

Üstad bende macpiel konusunda çekinserim ama herşeyden önce şu plakalığı siyaha dönüştürmen lazım bence senin; Örnek: Şekil 1A

Şekil 1A
DSC06109.jpg

Ekli dosyalar

• DSC06109.jpg
    DSC06109.jpg
    99.4 KB · Görüntüleme: 25
Selcuk abinin bir onceki aracini gormustum onda macpiel vardi ve cok guzel tamamliyordu spoilerle guzel bir kombin olusturuyordu. Spoiler icin ise ole cok ucuk fiyatli bende bisey alamam 150 tl ye kadar yolu var bakalim:confused:

Geri
Üst Alt