Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

turboo

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında gl5010 tarafından paylaşıldı.

1. gl5010

gl5010 SCW Üyesi

49
    0
    6
    arkadaşlar bende 1,6 leon var 2009 ben buna turbo yapmak istiyorum ne diyorsunuz randımanlı olurmu nerden tegmın edebılırz bılgısı olan varmı acabaa

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Harcaman dogrultusunda ıstedıgın randımanı alamıcaksın aynı zamanda motorunun turboya ıcın gereklı olan saglamlıga sahıp mı o da bılınmıyor,oyle orda burda gordugumuz orneklerı yok bahsettıgın uygulamanın.Ona yapcagın harcamayı tsı almak ıcın fark olarak kendı arabanın ustune koyman daha mantıklı olur

3. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    o harcayacağın paraya 1.6 leonunu satıp 1.4 TSI alabilirsin

4. leon sport

leon sport
    Administrator

5.689
    326
    83
    bu sitede kimsenin girmediği bi fanteziyi gerçekleştirmiş olursun..

5. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    aynen 1.6 8v bir leona turbo fantezisini ilk kez duyuyorum bence çok ama çok gereksiz bir harcama olur ikinci el TSI a yönelip chip yaptırmaya falan baksanız daha güzel bir seçim olur...

6. cemal arslan

cemal arslan SCW Üyesi

101
    1
    18
    en az 5 bin lira harcamak lazım

bence aracını sat harcayan parayı üzerine koy ve turbolu araç al

7. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    cok essız b arabaya bınıyo olsaydın yap derdım en azından degerdı yaptıgına ama bu arabanın turbolu modellerı mecvutken sadece TR de 1.6 turbo leona bınmıs olursun sonrasında araban orasından burasından fıre vermeye basladıkca sanayıden cıkamaz olursun en sonundada lanet okur satarsın.Bu arada yapılmaz dıye bsey yok,avrupada 1.4 ıbızalarada turbo takan ınsanlar var ama ımkanlar daha makul buraya gore bu ısı yapanların cogu da bunu kendı garajında kendı emegı ıle yapıyor ne ıscılık sorunu oluyor bu durumda ne maddıyat

8. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    O aracı 130hp civarına taşıyacak bi Turbo, 1000TL'yi geçmez fiyat olarak. Tabi çıkma parça kovalayıp ucuzunu bulmanız lazım.
    Performans istiyosanız 1.4 TSI almayın. 2.0 TFSI 185hp'lik versiyonu alın. Motor Cupra ile aynı. Turbo değişimi ile 400hp'ye yaklaşır.

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    imkansız diye bişi yok tabii ama kafadan 8V direkt enjeksiyon değil bildiğim kadarıyla bu bakımdan turboyla performansı ne ölçüde artar tahmin etmek zor..

aynı hacimde olunca motor aynı anlamına gelmez FR ve Cupra'nın motorlarının onlarca parçası farklı..

10. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    süper yanlış bişey olur. arabanın kafası karışır:confused::confused::rolleyes::rolleyes:

Sayfayı Paylaş