Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

turbo timer nerde taktırabilirim

Konu, 'Teknik Destek' kısmında osman 1.8t tarafından paylaşıldı.

1. osman 1.8t

osman 1.8t SCW Üyesi

356
    64
    28
    arkadaşlar resimli şeması olan varsa bende takarım yada tanıdık varsa daha önce araca takmış birisi onada gidebilirim

2. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Resimli şema var ama kendiniz yapamayabilisiniz. Şemadaki kablo renkleri ile araç üstündekiler tutmuyor. Marşa giden çok kablo var. Tek tek kontrol etmek gerekiyor.

3. Logical_Election

Logical_Election SCW Üyesi

1.347
    58
    48
    el freni üzerinden alınıyor ama renkli kabloların hangisinin nereye gittigini iyi bilmek gerekiyor.ilkerin dedigi gibi bazen farklılık gösterebiliyor.ben yer biliyorum ama floryada.

4. osman 1.8t

osman 1.8t SCW Üyesi

356
    64
    28
    floryada nerde sanayidemi tarif verirmisin bana yakın sayılır

5. osman 1.8t

osman 1.8t SCW Üyesi

356
    64
    28
    aslında kontrolüde kolay bütün takım taklavat var bende ama çıkan kablolarda el fireni hariç ötekilerin nerelere bağlanacağını birisi bana söylemesi lazım el firenini biliyorum şema var bende ama şema üzerinde diğer kabloların nereye gittiğini anlayamadım

6. ynr03

ynr03 SCW Üyesi

996
    108
    43
    selo çözemezmi o işi:)

7. Logical_Election

Logical_Election SCW Üyesi

1.347
    58
    48
    p.m attım.

8. osman 1.8t

osman 1.8t SCW Üyesi

356
    64
    28
    selo motor yapsın her işe burnunu sokmasın :)

9. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Osman şemayı okuyamıyormusun?

10. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Turbo Timer takmak için olan şemalar genelde çok komplike oluyor. Bir elektrikçi tarafından takılması daha iyi olur. Maslak sanayide powershop'un yanında bir elektrikçi var birde barbaros abinin elektrikçisi var benim bildiklerim. Bu arada moralinizi bozmak gibi olmasın ama Golf IV, Audi A3 (8L) ve Seat Leon Mk1 de turbo timer aracın motorunu çalışır halde tutarken kapılar kitlenmiyor diye hatırlıyorum, yani aracınızın kapısını açık bırakıp gidemeyeceğinize göre takmanın hiçbir manası kalmaz...

Not: Bahsettiğim problem Golf V, Leon 1P, ve A3 8P için geçerli değildir...

Sayfayı Paylaş