Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

turbo timer hakkında

Taktırırsın, bu seferde kapatacakmı acaba kapatmayacakmı diye aracın dışında bekliceksin. Takma daha ıyı

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
aynen hee. hiç böyle düşünmemiştim. 30sn araçta beklerim 60 lirada cebimde kalır.:) iyice cimrileştim ha

Taktırmak isteyen turbo dizel ya da benzinli araç sahipleri bence çok düşünmeyin taktırıın sizin için daha iyi. 60 Tlden kaçıcam diye turbonuzdan olmayın. Bazı araçlarda kapıyı kumandadan kilitleyemiyorsun ama anahtardan kilitleyebiliyorsun çok düşünülmesi gereken bir konu değil. Bende aldım evde duruyor taktırmaya fırsat bulamadım daha. Üstüe basarak söylüyorum Taktırmak İsteyen Düşünmesin Taktırsın..!

Taktırırsın, bu seferde kapatacakmı acaba kapatmayacakmı diye aracın dışında bekliceksin. Takma daha ıyı

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
+1 kesinlikle ben öyle yaparım. Hatta sicak arabanın yerine buz gibi dısarda beklerim :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt