Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Turbo Şayin vs. Subaru :D:D

bursa da dolu bunlardan ya :D turuncu bır tane murat var turbolu.. delılık bence ama ınsanların keyfı :rolleyes:

Mevzu sadece yürümek sanırım herkes bunun için yırtıyo kendini :) ama neden buna bu kadar kızılıyo yada küçük görülüyo bunu da anlamıyorum adam yapmış draglara katılmış gayetde başarılı sonuçta binek oto değil adam draglara katılmak için hazırlamış binermiyim ben binmem :) ama bineni de yadırgamıyorum adam dediğin turbo şahin e binmez diye bi kaide mi var :) kimi için uğraşmaya değmez kimisi ben yaparım binerim der bu zevk ve renk farkı zaten dünyada herkes aynı fikir olsa bu dünyanın ne kıymeti var :)

Mevzu sadece yürümek sanırım herkes bunun için yırtıyo kendini :) ama neden buna bu kadar kızılıyo yada küçük görülüyo bunu da anlamıyorum adam yapmış draglara katılmış gayetde başarılı sonuçta binek oto değil adam draglara katılmak için hazırlamış binermiyim ben binmem :) ama bineni de yadırgamıyorum adam dediğin turbo şahin e binmez diye bi kaide mi var :)

Serhat abi senindemi eskiden turbo şayinin vardı? puhahapuhahapuhaha

Serhat abi senindemi eskiden turbo şayinin vardı? puhahapuhahapuhaha

yok Tofaş ve fiat a oldum olası alerjim var ne zaman binsem yolda kaldım nefret ederim ama adam draglar için hazırlamış kullanmış başarılı da olmuş bundaki gariplik ne onu anlamıyorum önemli olan güçlü motor mu görsellikmi?? millet draglara tabure ile çıkıyo arabada:)

Serhat tmm adam yapmış ama maden zevk işi bu yarışlar;görsellik de şart o zmn ya :)

Serhat tmm adam yapmış ama maden zevk işi bu yarışlar;görsellik de şart o zmn ya :)

bu yarışlarda ne yazıkki görsel şölen olmuyo öne saç jant arabaların içi komple sökük yani görsellik arka planda bide şahine ne yapcanda görsel şölen olcak :) bu yarışlarda maksat şaşırtmak bakınız GC8 nasıl şaşırıyo :D

Burada önemli olan yüksek Türk mühendisliği, zekası ve sınır tanımamasıdır =)

Burada önemli olan yüksek Türk mühendisliği, zekası ve sınır tanımamasıdır =)

bunların yurtdışındada örnekleri var adamlar gokart a yamaha r1 motoru koyuyo ve gidemiyo kafa hep havada :D ben genede akli dengesi yerinde biri olarak sağlam kafa sağlam vücudta bulunur der sağlam bir araca yüklenirim orası ayrı tabi :)

Geri
Üst Alt