Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

turbo rahmetlı mı oldu?

Konu, 'Cordoba' kısmında BALAREST tarafından paylaşıldı.

1. BALAREST

BALAREST SCW Üyesi

58
    2
    8
    arkadaslar dun ercıyes dagına gıderken rampada bırden bıre arac devırden dustu benzınlı aractan daha beter oldu. duz yolda maksımum 110 km hıza ulasıyor gaz yemıyor-arac rolantıde de calısırken hareret yapıyor ama hareret gostergesı 90 sabıt sızce turbo öldü mü? sorun nedır?

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Arabanın yagını kontrol edın oncelıkle ve egsozdan beyaz duman atıyormu b ona bakın ılk anlayabılcegımız yer o dur,ayrıca gaz bastıgınızda arabanın sesınde solugunda degısım var mı

3. nedjo

nedjo SCW Üyesi

623
    5
    18
    Geçmiş olsun, umarım önemli bir şey yoktur.

4. BALAREST

BALAREST SCW Üyesi

58
    2
    8
    arabadan duman atmıyor ama sesı degıstı. bazen turboyu hıssedmıyordum ama forumdan ve cevrden turbo sısmesıdır dedıler onemsemedım

5. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    turbo sısmesı ne demek oluyormus pancar motor mu bu :) arabanızda ıntercooler var ercıyese cıktıgınızı soyluyosunuz hava 5 derecenın banko altındadır heralde ve turbo mu sısıcekmıs :) Forumda bu konu b kac gun once cok konusuldu turbo soguk tutuldugu surece gucten dusmez dussede sızınkısı gıbı b durum olmaz,belkıde basınc borunuz cıkmıs olabılır kaputu acıp dıkkatlıce butun boruları kontrol edın goebıldıgınız her yerdekı

6. BALAREST

BALAREST SCW Üyesi

58
    2
    8
    arkadaslar bazen ındırım haberlerı basımıza neler acıyor anlatayım

kayserı de yenı stadyum karsısı MOIL markası olan bır yerden açılıs nedenı ıle %10 ındırım ıle euro dızel yakıt aldım fakat aradan 20 gun gecıp depo yarım olunca arabada guc kaybı vs olmaya basladı. yapılan testler netıcesınde(cordoba 2004) aracımın enjektor uclarının yanmıs oldugu tespıt edıldı. sımdı merak ettıgım mazotu ınceletmek ıstıyorum nerede nasıl yaptırabılırım.

dımyata pırınce gıderken evdekı bulgurdan olmayalım.

7. Canede

Canede SCW Üyesi

199
    1
    18
    mazot aldıgınız petrol hangi firmaysa genel merkezini arayacaksınız, şikayette bulunacaksınız. Onlar gelip aracınızdan 6 şişe numune alacaklar 2 sini size verecekler 4 ü kendilerinde kalacak. ama bu durumda akaryakıt fişinizi ibraz etmeniz gerekecek. Geçmiş olsun..

8. BALAREST

BALAREST SCW Üyesi

58
    2
    8
    moıl sayfasına sıkayet yazdım bakalım ne olcak

9. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    geçmiş olsun