Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

turbo rahmetlı mı oldu?

geçmiş olsun umarım hakkınızı alırsınız..

gecmıs olsun nasıl b mazot satmıs o adamlar oyle enjektor memelerını yakmıslar

saolun yanı normalde enjektor pek arıa vermez sımdı dıger arkadaslarıda korku sardı moıl hala ses yok ben ferdı olarak tse numune ıncelettırmeyı dusunuyorum zıra dıger arabanın depo dryor fıs fatura saklı enjektor fıyatı az da degıl 500euro*3=1500 euro malzeme fıyatı daha dıger parcalara zarar verdı mı belı degıl

geçmiş olsun..
önceden ne yakıt kullanıyordunuz? bi depoda enjektörler gitmez gibi geliyor bana..1500euro,dile kolay:( çıkan enjektörleri de saklayın;fotolarını görmek isteriz.. carbonclean kurtarmaz mıydı acaba??
içime kurt düştü,gidip biraz GTLleneyim:confused:

daha once katkı maddesı kullandım. shellden akıyordum. olay vukuu bulunca depoyu motoru fıltrelerı turboyu elden gecırdıler ama sorun enjektorde cıktı arac bılgısayara bagladık enjektor yetersız geldı. arabaya yuklenınce motor kendını korumaya alıyor. bırde kardesım servıs tekn bızım kadar arabaya tıtreyen yoktur. marka degıl bayıı işi. koskoca marka kendını uc kurus ıcın rezıl etmez ama bayıı işte... ucuz etın yahnısı yenmez degıl, eve sokulmazmıs..:))))

bizim enjektörlerin tamir takımı yok mu? ille de sıfır mı almak gerekiyor??

arkadaslar aracımı 1500 tl harcayarak ıkıncı el enjektor taktırarak yaptrdım. enjektor tamır ettırtık duzen tutmadı sonunda cıkma parca bulduk

Geri
Üst Alt