Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Turbo Hortumu - Değişim

Konu, 'Teknik Destek' kısmında faw13 tarafından paylaşıldı.

1. faw13

faw13 SCW Üyesi

621
    370
    63
    Arkadaşlar merhaba,

Aracımı Cumartesi günü 15.000 bakım için servise bıraktım, orada turbo hortumunun hava kaçırdığını, analiz için söktüklerini, geri takılamadığını, aracın hafta sonu serviste kalması gerektiğini söylediler, peki diyerek bıraktım. Bugün yeni hortum takılacak ama garantiden olup olmayacağı belli değil.

Şimdi sormak istediğim, servisten bana bu hortumun fabrikadan pressle takıldığı, kelepçe ile tutturmanın mümkün olmadığı, çıktığı zaman da yenisinin takılması gerektiğini söylediler, bu durum gerçekten böyle midir?

Bu arada aracın kaputu bugüne kadar cam suyu koymak dışında açılmadı, ilk defa servis değişiklik yaptı aracın üstünde, Doğuş'un bunu garantiye almama durumu var mıdır?

Teşekkürler herkeslere.

Bunu beğendi. memet_one bunu beğendi.
  2. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    kullanım ile bi hata yok srv.dışında yapılan bi işlem yok..mutlaka garantiden değiştirirler,kıvırmak için başka neden bulamazlar umarım

Bunu beğendi. Leonm@nia bunu beğendi.
  3. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Hiç bir şekilde kıvıramazlar kardeşim... direk garantiden değişim yaptır...

4. faw13

faw13 SCW Üyesi

621
    370
    63
    yani kovalarım zaten garantiyi de, benim esas merak ettiğim gerçekten değişim gerekip gerekmediği

5. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.742
    5.596
    113
    Geçenlerde konusunu acmistim bende yeni yazılım geldi diye turbo çıkış hortumunu kontrol ediyorlar daha doğrusu yenisi ile değiştiriyorlar garantiden yapıyorlar bunları merak etme servis ekstra birşey istermi bilmiyorum ama

6. faw13

faw13 SCW Üyesi

621
    370
    63
    Aradılar şimdi araç hazırmış, garanti onayını bekleyemeyeceğim için ödemesini yapıp onay geldiğinde iade almam şeklinde anlaştık.

Bunu beğendi. memet_one bunu beğendi.
  7. faw13

faw13 SCW Üyesi

621
    370
    63
    Parça garantiden değişti bilginize, arada korna da arızalanmış, onu da garantiden değişecekler bir ara :)

Sayfayı Paylaş