Turbo Hortumu - Değişim | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Turbo Hortumu - Değişim

faw13

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

Aracımı Cumartesi günü 15.000 bakım için servise bıraktım, orada turbo hortumunun hava kaçırdığını, analiz için söktüklerini, geri takılamadığını, aracın hafta sonu serviste kalması gerektiğini söylediler, peki diyerek bıraktım. Bugün yeni hortum takılacak ama garantiden olup olmayacağı belli değil.

Şimdi sormak istediğim, servisten bana bu hortumun fabrikadan pressle takıldığı, kelepçe ile tutturmanın mümkün olmadığı, çıktığı zaman da yenisinin takılması gerektiğini söylediler, bu durum gerçekten böyle midir?

Bu arada aracın kaputu bugüne kadar cam suyu koymak dışında açılmadı, ilk defa servis değişiklik yaptı aracın üstünde, Doğuş'un bunu garantiye almama durumu var mıdır?

Teşekkürler herkeslere.

kfy

Administrator
kullanım ile bi hata yok srv.dışında yapılan bi işlem yok..mutlaka garantiden değiştirirler,kıvırmak için başka neden bulamazlar umarım

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Hiç bir şekilde kıvıramazlar kardeşim... direk garantiden değişim yaptır...

faw13

Kayıtlı Üye
yani kovalarım zaten garantiyi de, benim esas merak ettiğim gerçekten değişim gerekip gerekmediği

memet_one

VİP Üye
Administrator
Geçenlerde konusunu acmistim bende yeni yazılım geldi diye turbo çıkış hortumunu kontrol ediyorlar daha doğrusu yenisi ile değiştiriyorlar garantiden yapıyorlar bunları merak etme servis ekstra birşey istermi bilmiyorum ama

faw13

Kayıtlı Üye
Aradılar şimdi araç hazırmış, garanti onayını bekleyemeyeceğim için ödemesini yapıp onay geldiğinde iade almam şeklinde anlaştık.

faw13

Kayıtlı Üye
Parça garantiden değişti bilginize, arada korna da arızalanmış, onu da garantiden değişecekler bir ara :)