Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

turbo basınç göstergesi hakkında...

o aparatla kalibrasyon yaptım abi bi kaç kere ama hiç fayda etmedi hatta kontak açıkken yaptım sonra kontagı açıp kapadım yine aynı özellikle kaçağı yok bundan eminim ama çok tereddüt ettim ben bunların 0.9 olduğunu biliyorum

emme manıfoldunun ustunden aldınız dımı basıncı taha yanlıs gormuyorum heralde,manıfold ustunden aldıgınız ıcın mı acaba az olcuyo dıcem ama sonucta basınc oraya gelıyor en nıhayetınde aynı seyı okuması lazım boru ustundekı ıle

Evet abi emme manifordundan aldik ilk once tam otutturamadik dedimya o halde 1.1 vuruyodu tam oturttuk 0.4 0.5 arasinda vuruyor simdi anlamadim yaaa :(

Evet abi emme manifordundan aldik ilk once tam otutturamadik dedimya o halde 1.1 vuruyodu tam oturttuk 0.4 0.5 arasinda vuruyor simdi anlamadim yaaa :(

taha boruyu ıyıce b kontrol et b yerlerde kıvrılma olmasın,olmadı emmeye taktıgınız ucu da b kere daha cıkarıp kontrol edın

Abi o plastik parcanin altinde silikon hortum var ilk oraya takmayi dusunduk ama sonra vazgectik resimdeki yere yaptik galiba yanlis yaptik :(

sen dedıgımı yap b kontrol et ıyıce orasını burasını saate gelen hortumun b yerde kıvrılmıs olabılır,ayrca peak kac gosteryo contınıus kac gosteryor net olarak

Bakiyim abi o zaman yarin tekrar saayiye gidcem zaten servisde baglayamadilar ya

Geri
Üst Alt