Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

turbo anahtarlık..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi nerden buluyosunuz bole seyleri yaa:) mukemmel otesi o turboya youtubede pipetle üflüyorlar acayip bir ses cıkartıyordu Hatta şemuna ben demiştim okulda oda konu açmış:D

arkadaslar ılan sahıbıyle hıcbır ılgım yok sadece nette gordum ve dıkkatımı cektı cok guzel bence ve pervanesıde donuyor..:)

http://www.sahibinden.com/turbo_anahtarlik-47WQQaXQQ15863580WQQpXQQdisplayitem
Sen varyaa seeen :D Kesin satıcıyla ilgin vardır snn, komisyon almadan koyarmısın sen böle ilanlar aaaaaaaaaa =))
Şaka şaka :p bu arada havalandırma çıkışlarım bagajında mı hala ? unutup duruorm bi almak nasip olmadı :)
Safada saolsun çarşamba günü cnm benim arabadan inerken defterimi de almış gitmiş, aradı beni olm defterini almışım lan dio =)
Yarın hizmet pazarlaması poffff.. diimi diimi diip durcak gene ahuuuuuuuuuu :)

25 tl etmez bence. birde bu sahibinden gittigidiyor gibi sitelerdeki fiyatlar çoğu zaman uçuk oluyor. adamın biri K.Atatürk imzalı plakalığı 50 liraya satmaya çalışıyor hatta sordum 3tl lik şeye bu kadar para veren var mı diye evet var sattım dedi. bugünde saatli anahtarlık dikkatimi çekti ona 50 küsür tl yazmışlar aynısı mudonun sitesinde 30 tl.

Salyangozu Turgay satıyor:D

bendede buji anahtarlık var...ama araç için değil ev anahtarları için kullanıyorum:)

Bizim anahtarlara anahtarlık olmuyo ya çötü duruyo tek başına güzel ama bu turbo aynaya güzel olur acaba k03 mü k04 mü :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt