Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Tüp ile ilgili

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında Gsaer tarafından paylaşıldı.

1. Gsaer

Gsaer SCW Üyesi

25
    3
    3
    arkadaşlar 2009 model ibiza sport riderım var 1.6 tüp taktırıcam artık yakıttan dolayı sizce ne taktırsam hem uygun hemde iyi dir pek tüple ilgili bilgim yok

2. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    bende aldesa var 990 tl çok memnunum bilindik markalara çok para vermeye gerek yok ustan iyi olsun yeter

3. dr_mrh

dr_mrh SCW Üyesi

57
    3
    8
    lpg ye çok fazla para vermenin mantığı yok ama yeterli tecrube sahibi ilgili taktırdıktan sonra da sana karşı tutumları değişmiyecek en sorunsuz markayı tercih etmen daha mantıklı sonucta araban yeni 200 300 daha fazla vermeyip lpg ciyle akraba olmak yerine arabayı sorunsuz kullanmak bana daha yakın geliyor
    sorunsuz kullanılan markaları arattırabilirsin ben landirenzo taktırdım daha 10k falan oldu çok olmadı ama montaj sonrası 1 defa ayara uğradım baskada hiç gitme ihtiyacı hissetmedim
    lovato da brc de sorunsuz diye duyuyorum atiker de ise katkılı lpg de filtre çabuk tıkanıyor ayar da sorunlar olabiliyor atikeri de yaklasım 1 sene kullandım
    lavotonun ise sırasız olan beynini kullandım eski ye gore çok daha sorunsuz araç kullanmıştım
    brc ile şahsi tecrubem olmadı
    aldesa yı ise yeni duydum

Bunu beğendi. djriko bunu beğendi.
  4. silentstorm61

silentstorm61 SCW Üyesi

436
    139
    43
    benim arabada brc sistemi var kesinlikle çok memnunum, benzinde gaza geçişte vs. kesinlikle bir güç kaybı yaşamıyorum, en azından farkedemiyorum..
    bende sorunsuz kitlerden biri olarak brc'yi görebilirsin...

5. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    5 tane 1.6 leon aracım oldu çoğu markayı kullandım hiç birinde sorun yaşamadım tavsiyem atiker olur hem fiyat olarakta sis üzmez fakat güvene bileceğiniz bir usta bulmanız şart. lpg markalarından ziyade bence siz ustanızı iyi seçin...

6. Gsaer

Gsaer SCW Üyesi

25
    3
    3
    ewet oda nerden seçicem artık şansa denk gelse dicem o konularda en şansız benimdir :D

7. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Kocaeli'li üyelerimizle iletişime geçin, hatta direkt YEKTA abimize özel mesaj atın ;) O tavsiye eder.

8. djriko

djriko SCW Üyesi

485
    125
    43
    sana aynen katılıyorum kardeşim ben de tüp taktırcak olsam bu yöntemi kullanırdım...

9. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    Kardeşim brc kullan ve onuda gel ist.sitemizede üye ismail(hades)halletsin sıkıntı yaşamazsın ve olacak her sorunda buradan bineriz tepesine:)

10. turtlebeach

turtlebeach SCW Üyesi

35
    5
    8
    Sayın KFY İsmail Bey'e nasıl ulaşırız, bana iletişim bilgilerini verebilir misiniz, kendisine buradan yazdım ancak henüz dönmedi.

Sayfayı Paylaş