Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tuning Show Istanbul - 2011

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
gecen senekı cok kotu bır fuardı dogru duzgun bır katılım yoktu.Bu fuarın en guzelı ılk yapılan olmuştu....

Türkiye de bu tarz fuar denince,akla; sonuna kadar açılmış müzik, fiyatsız sergilenen aksesuarlar, üründen habersiz stand görevlilerinin bir masaya doluşup aralarında sohbet etmesi, tavan üstümüze yağan toz zerrecikleri, %1 pazar payı olan 40 cm 30 kg ağırlığındaki sub sergileri geliyor.... Her fuarda, çok sayıda bilgi isteği yazdırırım, daha 1 adet geri dönen olmadı, katılımcılar kendi aralarında eğlenmeye devam etsin....

bu fuarı bu tarihe koyanın ben varya...kafalarına araç düşsün.emi emi emi..
tarihe bak yaww...21-24....nisan....büyük hevesle açtım konuyu...
VE ŞOK ŞOK oldum yazık değil mi ya değil mi söyleyin..
23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramına gelir mi böyle bir şeyin tarihi..:kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:

fuarin oldugu 4 gun de yogun tempo calisiyor olacagim..
gidenler fotograflari eklesin :)

Harbiden gidin bi fotoğraflayın falan. Şehir dışından gelmeye değmeyecek halde fuar kaç senedir.

Geri
Üst Alt