Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tuning Show 2010 Organizasyon isteği...

hayatımda gordugum en ıgrenc fuardı ılk yapıldıgı yılda 2,5 hol kapatıyordu sımdı 8, holun yarısını anca kapatıyor cok kotu her yıl kotuyee gıdıyor buyuk ıhtımal bır daha kı sene yapılmaz

şimdi fuardan döndüm dünya ticaret merkezindeyim. gittiğime değdi mi diye sorarsanız, performans kutu içi hava filtresi aldım, GMG garaj Mustafa Bey'le tanıştım o yüzden değdi. öbür türlü çokda ilgimi çeken yeni öğrendiğim bir olay yoktu sanırım ekstra bir teknoloji gelmezse tekrar gitmek istemem.

şimdi fuardan döndüm dünya ticaret merkezindeyim. gittiğime değdi mi diye sorarsanız, performans kutu içi hava filtresi aldım, GMG garaj Mustafa Bey'le tanıştım o yüzden değdi. öbür türlü çokda ilgimi çeken yeni öğrendiğim bir olay yoktu sanırım ekstra bir teknoloji gelmezse tekrar gitmek istemem.

marka ne fıyat olarak kaca aldınız

Fotoları gordum baska bir forumda iyiki gitmemişim dedim ve konuyu açtıgımdan utandım....

varmış Mehmet, daha önceden K&N kullandım bulsaydım ondan alacaktım ama bulamadım sipariş bilmemne 2 gün de beklemedim adresim yerim yurdum belli değil bu aylar. Hazır malı görünce bastık parayı aldık gitti.

araba fuarı ne zaman arkadaşlar bilen varmı

Geri
Üst Alt