Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tuning malzemeleri

PuaStreak

Kayıtlı Üye
Merhaba abilerim yeni leon fr ım icin tuning malzemelerini siparis verdim "ön lip , difüzör , marspiel , spoiler" siparis verdigim adam silikonla yapistir dedi sizede sormak istedim ne ile yapistiriyim montajin püf noktalari neler ve son olarak bu ön plakanin arkadasindaki beyaz bölüme pioner black kaplama yapiyorlar nerede yaptiriyorlar bir bilgisi olan var mi ?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim aynı şeyi bende yaptırmak istiyorum bilgi veren olursa sevinirim ank için özellikle

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Montajı kendin yapma götür bir ustaya yapsın veya aldığın yer kendisi montajını yapsın. Avrupa yakasında isen şirinevlerde tuning caddesinde afc kaplamaya gidebilirsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İlk ön plaka arka kısmı folyo kaplama işi yapan herkes yapar biraz el becerisi varsa kendiniz bile yapabilirsiniz
Diğer işlemler için ön lip alttan vidalaman gerekiyor yoksa tutmaz
Yan etekleri teker davlumbaz tarafından vida atılıyor iç kısmına da çekomastik sıkılıyor birde oto boyacı bantları var onlar ile iyice gerdirme yapılıyor
Spoiler yaparken çok iyi hizalama ve gerdirme gerekiyor

Bunlarla uğraşmak yerine bir kaportacı yada boyacı da yapar 50tl gibi bir fiyata daha azda olabilir

kurye ile elden teslime verildi

plakayı yapıştırmadan önce altına film çekin üstüne plakayı yapıştırın.malum yarın plaka sökülünce tampona zarar vermesin...

sılıkondan baska bırseyle yapısmaz zaten tnt yunig var tepe ustunde orda kaplama ve dıger ışlemlerını yaptıra bılırsın

Merhaba abilerim yeni leon fr ım icin tuning malzemelerini siparis verdim "ön lip , difüzör , marspiel , spoiler" siparis verdigim adam silikonla yapistir dedi sizede sormak istedim ne ile yapistiriyim montajin püf noktalari neler ve son olarak bu ön plakanin arkadasindaki beyaz bölüme pioner black kaplama yapiyorlar nerede yaptiriyorlar bir bilgisi olan var mi ?

benim araca albümden bakabilirsin..

kardeşim plakalığın ar

kardeşim plakalığın arkası ve ızgaranın altına mat folyo çektirmen gerek arkadaşım bu işle uğraşıyor 30 tl gibi bi rakama hallederiz. ön lip , difüzör , marspiel , spoiler bunlarıda takan arkadaşım var onuda istersen hallederiz benim arabamada arkadaşım yaptı hepsinin allaha şükür bi sıkıntı yok başka yerde yaptırıpda pişman olan kişileride tekrardan takması için arkadaşıma götürdüm :) herkes takamaz gerçekten iyi bi ustaya götürmen gerek yoksa pişman olman kaçınılmaz.
iyi forumlar.

Geri
Üst Alt