Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tuning malzemeleri

İstanbul'dan spoiler sipariş vermiştim. Kargoyla geldi.
Aynı senin gibi düşündüm. Alt tarafı yapıştıracağız diye.
Aldığım silikon würt siyah silikon. İşte şu : YAPIŞTIRICI+SIZDIRMAZ SİYAH 300ML - Würth Türkiye - Profesyonel Montaj
Yanıma 1 kişi daha aldım öyle yaptım.
Benden sana ufak tavsiye. Tek yapma. Zor olur.
İlk başta iyice ölç biç ortala sonra yapıştır.
Kafaya taktıysan yaparsın. Yapamazsın diye birşey yok.
Yapıştırdıktan sonra da iz bırakmayan kağıt bant ile yapıştır.
1-2 gün bekle sonra bantları çıkartırsın...
Bu arada spoileri yapıştırdıktan sonra bagajı unutup açmamak için bagaj kapağını da bantlayın.
Ekli dosyayı görüntüle 10474 Ekli dosyayı görüntüle 10475
Peki bise sorucam benim marspiel eki siyah ama arabam beyaz neyle boyayabilirim malzemeyi

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peki bise sorucam benim marspiel eki siyah ama arabam beyaz neyle boyayabilirim malzemeyi

Astarlı yani boyasız mı aldınız malzemeyi ?
Ben o şekilde almıştım. Sanayiide arabanın rengine boyatmıştım.
Yani aldığımda spoiler şu şekilde idi :
boyasız 1.jpg

Benimkiler boyali sekilde gelcek spoiler beyaz digerleri siyah

Merhaba abilerim yeni leon fr ım icin tuning malzemelerini siparis verdim "ön lip , difüzör , marspiel , spoiler" siparis verdigim adam silikonla yapistir dedi sizede sormak istedim ne ile yapistiriyim montajin püf noktalari neler ve son olarak bu ön plakanin arkadasindaki beyaz bölüme pioner black kaplama yapiyorlar nerede yaptiriyorlar bir bilgisi olan var mi ?

Sende bu arzu olduktan sonra kendin yapabilirsin diye düşünüyorum. Al reklamcılardan ön plakalığın boyutunda bir folyo. Kendin yapıştır kardeş. Olmadı yanına bir kişi al öyle yap. Saç kurutma makinesi gibi birşey de bulursan kendin ısıta ısıta yapıştırırsın.
Yok parlak değil de mat yapmak istersen plastidip sprey al onla boya. Bak benim arka tampon ve ön tampon o şekilde.
Arka tamponu 1 seneden fazladır kullanıyorum bir sıkıntı yok. Ama ön tamponu düzgün yapamadığım için hafiften soyulma oluyor. Onu da fırça ile boyayıp kapatıyorum...
[doublepost=1452063439,1452063349][/doublepost]
Benimkiler boyali sekilde gelcek spoiler beyaz digerleri siyah

Bilerek mi siyah yaptırdın. Eğer sırıtmayacaksa o şekilde tak. Ya da adam daha boyamadıysa onları da beyaza boyattır.

Bakalim bikac tuningciyi gezcemkullandiklari malzemeleri sorucam

Bakalim bikac tuningciyi gezcemkullandiklari malzemeleri sorucam

Dediğim gibi ben yukarıda ki örnekte ki würt siyah silikonu kullanmıştım.
Aldığım yer ise bana dayson siyah silikon önermişti...
Acele etme araştır sor öyle yap dediğin gibi. Sonra çıkarmak sorun olur.
Ama kendin yapacaksan muhakkak yanında birisi olsun.

Tamamdir cok tesekkur ederim

Geri
Üst Alt