Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tuning malzemeleri

kardeşim plakalığın ar

kardeşim plakalığın arkası ve ızgaranın altına mat folyo çektirmen gerek arkadaşım bu işle uğraşıyor 30 tl gibi bi rakama hallederiz. ön lip , difüzör , marspiel , spoiler bunlarıda takan arkadaşım var onuda istersen hallederiz benim arabamada arkadaşım yaptı hepsinin allaha şükür bi sıkıntı yok başka yerde yaptırıpda pişman olan kişileride tekrardan takması için arkadaşıma götürdüm :) herkes takamaz gerçekten iyi bi ustaya götürmen gerek yoksa pişman olman kaçınılmaz.
iyi forumlar.
Hangi sehir hangi semtte arkadasin uzak degilse orda yaptirtiriz ben tuning malzemelerini aldim bitek montajini kendim yapmayi dusunuyodum

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sıkıntı değil kardeşim ben İstanbul gaziosmanpaşadayım folyocu arkadaş burda diğer arkadaşda Fatih'te.
[doublepost=1452008560,1452008530][/doublepost]
sıkıntı değil kardeşim ben İstanbul gaziosmanpaşadayım folyocu arkadaş burda diğer arkadaşda Fatih'te.

Silikondan baska bisi olmaz, silikonlarinda cesitleri var gerce, fibere plastik olana uygun olani seçmek lazim, usta adama denk gelirsen isi bilir

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Silikondan baska bisi olmaz, silikonlarinda cesitleri var gerce, fibere plastik olana uygun olani seçmek lazim, usta adama denk gelirsen isi bilir

Kendim yapma sansim yokmu ya al tarafi yapistiricaz silikonla dogru silikonu alip

Kendim yapma sansim yokmu ya al tarafi yapistiricaz silikonla dogru silikonu alip

Yaparsin tabi neden olmasin elin yatkin ise sıkıntı yok, kalin kagit bant almayi unutma tutturduktan sonda 4 5 yerden bantla, islaklik toz kir olmasin zemini iyice temizle, mumkunse bir arkadasinda yardimci olsun, yapistirma islemi bittikten sonra bantlar 1 gun kalsın uzerinde çıkarırsin sonra.

Yamuk yapıştırma ama hizali olsun özellikle spoiler, yan marsbiyeleri yanlardan vidalaman gerek yapistirdiktan sonra.

Usta bir abim var kaynak ustasi boyle seyleredr cok eli yatkindir kendi arabasinada cok yapmisligi var onunla yapmayi dusunuyorum bakalim hayirlisi

poiler yaparken çok iyi hizalama ve gerdirme gerekiyor

İstanbul'dan spoiler sipariş vermiştim. Kargoyla geldi.
Aynı senin gibi düşündüm. Alt tarafı yapıştıracağız diye.
Aldığım silikon würt siyah silikon. İşte şu : YAPIŞTIRICI+SIZDIRMAZ SİYAH 300ML - Würth Türkiye - Profesyonel Montaj
Yanıma 1 kişi daha aldım öyle yaptım.
Benden sana ufak tavsiye. Tek yapma. Zor olur.
İlk başta iyice ölç biç ortala sonra yapıştır.
Kafaya taktıysan yaparsın. Yapamazsın diye birşey yok.
Yapıştırdıktan sonra da iz bırakmayan kağıt bant ile yapıştır.
1-2 gün bekle sonra bantları çıkartırsın...
Bu arada spoileri yapıştırdıktan sonra bagajı unutup açmamak için bagaj kapağını da bantlayın.
IMG_20151115_151626.jpg IMG_20151115_151604.jpg

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Kardeşim aynı şeyi bende yaptırmak istiyorum bilgi veren olursa sevinirim ank için özellikle

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yusuf kardes şaşmazda ali usta var bizi grubu soylersen hem ındırımlı yapar hemde guzel yapar :)

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt