Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Tuning malzemeleri

Konu, 'Tuning' kısmında PuaStreak tarafından paylaşıldı.

1. PuaStreak

PuaStreak SCW Üyesi

50
    30
    18
    Merhaba abilerim yeni leon fr ım icin tuning malzemelerini siparis verdim "ön lip , difüzör , marspiel , spoiler" siparis verdigim adam silikonla yapistir dedi sizede sormak istedim ne ile yapistiriyim montajin püf noktalari neler ve son olarak bu ön plakanin arkadasindaki beyaz bölüme pioner black kaplama yapiyorlar nerede yaptiriyorlar bir bilgisi olan var mi ?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunu beğendi. pilli bunu beğendi.
  2. Yusuf çakmak

Yusuf çakmak SCW Üyesi

16
    16
    3
    Kardeşim aynı şeyi bende yaptırmak istiyorum bilgi veren olursa sevinirim ank için özellikle

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunu beğendi. PuaStreak bunu beğendi.
  3. BurakBlgn

BurakBlgn SCW Üyesi

274
    210
    43
    Montajı kendin yapma götür bir ustaya yapsın veya aldığın yer kendisi montajını yapsın. Avrupa yakasında isen şirinevlerde tuning caddesinde afc kaplamaya gidebilirsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bunu beğendi. dadaş34 bunu beğendi.
  4. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.775
    5.614
    113
    İlk ön plaka arka kısmı folyo kaplama işi yapan herkes yapar biraz el becerisi varsa kendiniz bile yapabilirsiniz
    Diğer işlemler için ön lip alttan vidalaman gerekiyor yoksa tutmaz
    Yan etekleri teker davlumbaz tarafından vida atılıyor iç kısmına da çekomastik sıkılıyor birde oto boyacı bantları var onlar ile iyice gerdirme yapılıyor
    Spoiler yaparken çok iyi hizalama ve gerdirme gerekiyor

Bunlarla uğraşmak yerine bir kaportacı yada boyacı da yapar 50tl gibi bir fiyata daha azda olabilir

kurye ile elden teslime verildi

Bunu beğendi. pilli bunu beğendi.
  5. sebilmihge

sebilmihge SCW Üyesi

376
    310
    63
    el beceresi önemlii tabikide ama silikon ideal.....

6. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    plakayı yapıştırmadan önce altına film çekin üstüne plakayı yapıştırın.malum yarın plaka sökülünce tampona zarar vermesin...

KİREÇ ve pilli bunu beğendi.
  7. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.532
    5.832
    113
    sılıkondan baska bırseyle yapısmaz zaten tnt yunig var tepe ustunde orda kaplama ve dıger ışlemlerını yaptıra bılırsın

8. Umtertrk

Umtertrk
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

225
    223
    43

Bi ara bulussak artik su yerleri bi goster anlat dadasim ya :) semtte ne var ne yok :)

Bunu beğendi. dadaş34 bunu beğendi.
  9. ardaoztekin

ardaoztekin FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

301
    430
    63

benim araca albümden bakabilirsin..

10. U.ÇELİK

U.ÇELİK SCW Üyesi

35
    22
    8
    kardeşim plakalığın ar
    kardeşim plakalığın arkası ve ızgaranın altına mat folyo çektirmen gerek arkadaşım bu işle uğraşıyor 30 tl gibi bi rakama hallederiz. ön lip , difüzör , marspiel , spoiler bunlarıda takan arkadaşım var onuda istersen hallederiz benim arabamada arkadaşım yaptı hepsinin allaha şükür bi sıkıntı yok başka yerde yaptırıpda pişman olan kişileride tekrardan takması için arkadaşıma götürdüm :) herkes takamaz gerçekten iyi bi ustaya götürmen gerek yoksa pişman olman kaçınılmaz.
    iyi forumlar.

mustafakoksal21 ve PuaStreak bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş