Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tüm Üyelere Bir Öneri

Burası araç forumu değilmi,forum denilince bilgi ve deneyim paylaşımı yapılmalı şahsi fikrim eğer kimse soru sormaz kimse bi cevap yazmassa bi anlamı kalmaz bu forum olayının

Mesele o ya zaten..Bazı arkadaşlar konuyla ilgili hiç bir şey bilmediği halde sadece yorum yapmış olmak için, forumdaki aktivitesini kendi çapında artırmak için bunu söylüyor.Sorunlar elbette yazılacak; bilgisi olanlar da dili döndüğünce cevap verecek.Amaç bu...Ama amacı araç olarak kullananılıyor...

ben konunun tamamını okuyamadım sadece başlıktan bişeyler yazdım farklı bi muhabbet dönüyor galiba :)

Önce Subway e getırın bız bakarız soylerız neyse derdı sonra ıster servıse gıdın ıster ustaya:)

Önce Subway e getırın bız bakarız soylerız neyse derdı sonra ıster servıse gıdın ıster ustaya:)

sizin orası pahalıya çıkıyo abi bi giriyoruz ebay intercooler boru 600dolar yazılım 800 bu ne nan yetkili servise giderim daha iyi puhaha

Geri
Üst Alt