Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tüm Üyelere Bir Öneri

Burası araç forumu değilmi,forum denilince bilgi ve deneyim paylaşımı yapılmalı şahsi fikrim eğer kimse soru sormaz kimse bi cevap yazmassa bi anlamı kalmaz bu forum olayının

Burası araç forumu değilmi,forum denilince bilgi ve deneyim paylaşımı yapılmalı şahsi fikrim eğer kimse soru sormaz kimse bi cevap yazmassa bi anlamı kalmaz bu forum olayının

insanlar sadece araçlarındaki sorunlarla ilgili paylaşım yapcak diye bir kaide yok. Biri birşey soruyor herkes servise götür diyor. Deneyimlerini yazanlara lafım yok..

:D Maliiiii :) Buna sabri şakası yapmşlar izlemenizi tavsiye ediyorum...

servise gidersen yardımcı olacaklardır..:):) şaka bir yana doğru söylüyorsun katılıyorum.zaten en nihayetinde servise gidiliyor ama öncesinde az çok bi bilgiyle gitmek ister insan

Abi denilmek isteneni anlıyorum ve bir anlamak istediğim nokta daha var oda şu gülmemiz lazım buna ihtiyacımız var bu arada seni hiç göremedim Varol abi gidicen nerdeyse

yarın sahilde inşeAllah serhat yoksa cumartesi sabah Allah izin verirse yolcuyum

Geri
Üst Alt