Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Tüm üyelere bir öneri

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında CanCan11 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    Arkadaşlar; Öncelikle söylediklerimin yanlış anlaşılmamasını umuyorum;

Lütfen bir konu açarken bir yorum yaparken veyahutta bir konuya cevap verirken sitemizde bayan arkadaşlarımızın da olduğunu göz ardı etmeyelim. Sonuçta burada birbirimize kardeş, abi, arkadaş diyoruz. Ve kendimizi büyük bir aile olarak görüyoruz. Lütfen yazdıklarımızda biraz daha dikkatli olalım. Sonuçta burada bir insana abi kardeş diyorsak, onların eşleri, arkadaşları ve sevgilileri de üyeler bu siteye. Ve bu tarz şeylerin paylaşımını en az a indirerek ( mümkünse hiç olmasın ) saygı çerçevemizi bozmayalım. Bu sadece benim şahsi görüşümdür.

Saygılarımla

2. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    sitemizde akli dengesi bozuk ve çocuk ruhlu kimse yok herkes nasıl konuşucagını bilir sorun yok can kardeşim :)

3. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    Belki var belki de yok ibrahim kardeşim ama ben en son yaşanan bazı olaylardan dolayı böyle bir şeyi yazmak paylaşmak istedim :) böyle bir şey yoksa bir sorun yoktur zaten :)

4. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    boyle konular acılmasa daha fazla olucagınıda sanmam ?

5. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    +7272

6. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    aynen böyle konualara ne gerek var can? inş tekrardan polemikler başlamaz. artık böyle konular açmaksak huzura kavuşuruz:eek:key:

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    SCW içersinde üyeleri rahatsız edecek şeyler zaten siliniyo..sanırsam bişiler yaşandı onun için açıldı bu konu..

8. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    kimden ne dediğinden ne gibi bir şikayetin varsa ya özel msj atar uyarırsın ya da yönetime bildirirsin onlar da gereğini yapar,uyarır ya da uzaklaştırma verir en ilerisinde süresiz banlar..böyle ortaya laf atıp herkesi zan altında bırakıyorsun..babamız yaşında insanlar var burada.böyle birşey varsa onlar uyarır gerekirse.

9. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    +1

10. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Adminler olaya bir el atsın bence....Şahsi görüşümdür bu; Can sen uğraşma bu işlerle lütfen...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş