Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tüm SCW üyelerine bahar hediyesi

ya ben "basınçlı hava uygulaması" nın ne olduğunu anlamadım ? :)

Birde ne zamana kadar devam ediyor, aracımda birkaç boyanacak yer var, boyandıktan sonra gelmeyi düşünüyorum..

Birikmiş tozu toprağı aracın içinden def etmeye yarar vakum makinesinin tam anlamıyla nüfus edemediği koltuk kumaş ve gözenekli tüm aksamda kullanılır.şuan için bir tarih belirlemedik ama ne kadar çok scw üyesine ulaşırsak o kadar iyi ne sizlerin herhangi birinin bu cazip uygulamayı kaçırmansını isteriz nede sizi tanıma fırsatından mahrum kalmak isteriz.

Barbaros bey çok güzel iş çıkartmışsınız canlı canlı gördüm cidden mükemmel olmuş resmen ''0'' araba :) ellerine,emeğine sağlık..

Beğendiyseniz ne mutlu bize henüz buraya gelmediğiniz için emeği geçen iki kişi daha var onları göremediniz Orhan usta ve Arda Aras bu iki arkadaşımada her nekadar görmeseler bile ben burdan teşekkür ederim.

cok süper olmus...

ya ben maxicar ı bulamadım :(

tarif etsinze hacılar:D

Yarın 12-13 gibi bende gelmek istiyorum. Randevu için buradan yardımcı olabiliyormusunuz yoksa yarın sabahtan arayalım mı?

istanbulda olsak yarın oradaydık ama kısmet artık :kizgin:

arkadaşlar yerimiz üsküdar cumhuriyet caddesinde

bahar paketi için gelecekseniz dediğiniz saat uygun fakat nano ve diğer uygulamalar için gelecekseniz birazdaha erken gelmenizi tavsiye ederim

Teşekkürler, ben bahar paketi için gelicem öncelikle.

araba süper olmuş yapılan işlemlerle :) Maxicar Tebrik ediyorum hem böyle bir kampanya için hemde verdiğiniz iyi hizmet için.Bizde buradan izlemekle yetiniyoruz.:)

cok süper olmus...

ya ben maxicar ı bulamadım :(

tarif etsinze hacılar:D

Yarın 12-13 gibi bende gelmek istiyorum. Randevu için buradan yardımcı olabiliyormusunuz yoksa yarın sabahtan arayalım mı?

istanbulda olsak yarın oradaydık ama kısmet artık :kizgin:

Nano paket için fiyat alabilir miyim?

bu kitin normalde satış fiyatı direk itaalatçı rakamını söylüyorum350 tl civarında internetden araştırılabilr

http://www.hepsiparis.com/nano-boya-koruma-kiti,pid17314

iç dış camlar olmak üzere 3 ayrı set 10 parça toplam 350 tl uygulamaya hazırlaması iç detaylı temizlik ve boya yenileme işciliği ile beraber ben 450 tl ye yapıyorum

Geri
Üst Alt